18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PORZUCI SHOW-BIZNES?

Kurdej-Szatan ma nową pracę po aferze! Nie na ściankach, nie w TV...

23.06.2022  11:39
Barbara Kurdej-Szatan ma nową pracę
Barbara Kurdej-Szatan ma nową pracę Fot: TRICOLORS/East News

Barbara Kurdej-Szatan poczuła zimny wiatr zmian i przestraszyła się braku pracy jako top-celebrytka? Aktorka znalazła nową pracę, zajmie się... środkami czystości.

Barbara Kurdej-Szatan nie miała w ostatnich miesiącach zbyt lekko. Po tym, jak puściły jej nerwy i na Instagramie zwyzywała straż graniczną, wylał się na nią olbrzymi hejt, a prokuratura robi wszystko, by niepokorną i jawnie sprzeciwiającą się rządom PiS celebrytkę ukarać. Marzy im się, by wtrącić ją za kratki za znieważenie funkcjonariuszy, którzy dopuszczali się pushbacków i skazywali uchodźców z polsko-białoruskiej granicy na śmierć w lesie.

Afera ze strażą graniczną odbiła się na pracy zawodowej celebrytki. Kobieta zaczęła mieć poważne problemy  z utrzymaniem starych i zdobywaniem nowych kontraktów. Show-biznes okazał się działką wybitnie nieprzychylną gwiazdce, która odważyła się ujawnić swoją opinię o sytuacji na granicy (dużo łagodniej potraktowano za to Beatę Kozidrak, która urządziła sobie pijacki rajd po Warszawie i nie chce przyjąć kary, od sądu, bo twierdzi, że jest za wysoka). Czy to dlatego Kurdej-Szatan szuka alternatywnego źródła zarobku?

Kurdej szatan znalazła pracę poza show-biznesem

Inna polska celebrytka, a prywatnie przyjaciółka Barbary Kurdej-Szatan, pochwaliła się właśnie nawiązaniem współpracy z rzeczoną. Sandra Kubicka na Instagramie zdradziła, że weszła z koleżanką ze ścianek w spółkę i razem inwestować będą w firmę Kubickiej.

No cześć wspólniczko! Połączył nas taniec, który zamienił się w przyjaźń, a teraz robimy wspólny biznes!! Uwielbiam Basię za jej ciepłe serce, za to, że jest zawsze uśmiechnięta, jest świetną mamą i żoną, a najbardziej uwielbiam ja za to, że na nią zawsze można liczyć. Witamy na pokładzie. Będzie super!

- napisała Sandra Kubicka na Instagramie.

Barbara Kurdej-Szatan dołączyła właśnie do firmy Sandra’s Choices. We współpracy z Sandrą Kubicką zajmą się produkcją naturalnych środków czystości i ekologicznych kosmetyków.