18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec kryzysu?

Kurdej-Szatan przerywa milczenie. Otrzymała ogromne wsparcie

26.11.2021  20:03
Kurdej-Szatan wróciła do mediów
Kurdej-Szatan wróciła do mediów Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Barbara Kurdej-Szatan wychodzi na prostą po kilkutygodniowym kryzysie wywołanym przez jej kontrowersyjny wpis w mediach społecznościowych. Aktorka po zwolnieniu z TVP i Playa dostała nową pracę. Co więcej, wróciła też do aktywnej działalności w mediach społecznościowych.

Była gwiazda Playa oraz "M jak miłość" ma za sobą kilka wyjątkowo trudnych tygodni. Po opublikowaniu na Instagramie kontrowersyjnego wpisu dotyczącego Straży Granicznej wybuchła prawdziwa afera. Choć aktorka wyraziła skruchę i złożyła przeprosiny, sprawa trafiła do prokuratury. Decyzję o zerwaniu współpracy z 36-latką podjęła TVP oraz sieć Play.

Kurdej-Szatan wraca na Instagrama

Po dłuższej przerwie Barbara Kurdej-Szatan podjęła decyzję o powrocie do mediów społecznościowych. Aktorka odblokowała też na profilu możliwość komentowania opublikowanych wpisów.

Dziś nad Warszawą wyszło słońce. Dziękuję Wam za ogrom wiadomości i dobrej energii. Czytam je wszystkie po kolei i nadzieja we mnie rośnie, na wszelkie dobro. Całuję, Basia - napisała celebrytka.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a słowa otuchy przesłały takie osoby jak między innymi: Katarzyna Cichopek, Paulina Sykut, Tomasz Oświeciński, Ania Karwan czy Joanna Koroniewska.

To nie koniec dobrych wieści, gdyż portal press.pl poinformował, że telewizja Polsat planuje wyemitować musical "Świat pełen niespodzianek", w którym Kurdej-Szatan wystąpi razem z piosenkarzami, gwiazdami i aktorami. Kryzys został zażegnany na amen?