18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie miała kłopoty

Kurdej-Szatan trafi do więzienia? Prokuratura wszczęła śledztwo

09.11.2021  13:30
Barbara Kurdej-Szatan pójdzie do więzienia?
Barbara Kurdej-Szatan pójdzie do więzienia? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Barbara Kurdej-Szatan wywołała burzę w Internecie po opublikowaniu kontrowersyjnej wypowiedzi na temat polskiej straży granicznej. Wpis po pewnym czasie zniknął z sieci, a aktorka przeprosiła za swoje słowa. Sprawę bada prokuratura, aktorce grozi kara do roku pozbawienia wolności.

Barbara Kurdej-Szatan rozpętała medialne piekło po opublikowaniu wulgarnego wpisu, w którym skomentowała działania polskiej straży granicznej. Aktorka odniosła się do nagrania, na którym widać, jak strażnicy szarpali się na polsko-białoruskiej granicy z kobietami oraz płaczącymi dziećmi.

To jest k***a »straż graniczna« ????? »Straż« ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!! - napisała gwiazda kojarzona z jedną z sieci komórkowych.

Wkrótce celebrytka usunęła wpis oraz przeprosiła "za niestosowny język i przekleństwa". To jednak nie koniec afery.

Kurdej-Szatan odpowie za wulgarny wpis

Przedstawicielka warszawskiej prokuratury poinformowała o wszczęciu postępowania dotyczącego wypowiedzi Barbary Kurdej-Szatan.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej - przekazała PAP Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Według polskiego prawa za "znieważenie funkcjonariusza lub konstytucyjnego organu" grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub roku więzienia. Kolejne reklamy telefonów będzie nagrywała zza krat?