18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Internauci nie mają litości

Barbara Kurdej-Szatan z białą mazią na twarzy. Festiwal sprośności

28.11.2019  18:03
Barbara Kurdej-Szatan z białą mazią na twarzy. Festiwal sprośności
Barbara Kurdej-Szatan z białą mazią na twarzy. Festiwal sprośności Fot: Instagram

Barbara Kurdej-Szatan chcąc zareklamować kosmetyk na Instagramie, wyrządziła sobie straszną krzywdę. W komentarzach pod tym postem trwa festiwal sprośnych tekstów. 

Barbara Kurdej-Szatan od dłuższego czasu pozostaje w pierwszej lidze polskiego show-biznesu. Aktorka ma pomysł na siebie i konsekwentnie go realizuje - odnosząc coraz to większe sukcesy.

Ostatnio przedsiębiorcza Basia nawiązała współpracę z firmą produkującą kosmetyki. Aktorka postanowiła zareklamować jeden produkt, korzystając z najbardziej popularnego narzędzia ostatnich lat - Instagrama. 

Barbara Kurdej-Szatan i dwuznaczna reklama

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na portalu zdjęcie, na którym pokazała jak używa się danego produktu. Na jej policzku widoczna jest biała smuga kosmetyku, a sama artystka zachwala jego działanie. 

Niestety, autorska kampania reklamowa zastosowana przez Basię odniosła skutek, jakiego aktorka nie mogła przewidzieć. Wielu osobom biała maź na jej buzi skojarzyła się ze skrajnymi zberezeństwami, które można oglądać w najtańszych filmach dla dorosłych.

W komentarzach rozpoczął się prawdziwy festiwal sprośności, którego autorami były osoby o najgorszych skojarzeniach pod słońcem.

Fajnie się bawicie z Rafałem

- sugeruje ktoś delikatnie.

To na policzku to na pewno krem ? Nie sądzę 

- insynuuję internauta.

Podobno głodnemu to i chleb na myśli... ale nie mogę inaczej na to patrzeć

- napisała komentująca.

Nie przystoi przed 22 takich zdjęć publikować

- stoi na straży moralności użytkownik Instagrama. 

Barbara Kurdej-Szatan zapewne nie pomyślała, że tak wiele jest osób o takich ciężkich skojarzeniach. Niemniej, efekt najwyraźniej osiągnięty - reklama kremu dotarła do wielu, bardzo wielu osób. 

Przeczytaj więcej
Komentarze