18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

recepta na Sylwestra

Kurdej-Szatan mówi, jak pić. Radzi fanom, by... lać w siebie dużo

30.12.2019  11:16
Barbara Kurdej-Szatan radzi, jak imprezować
Barbara Kurdej-Szatan radzi, jak imprezować Fot: Instagram

Barbara Kurdej-Szatan przygotowuje się do Sylwestra i instruuje fanów, jak się bawić, by nie "zezgonować", a i kaca zbytnio nie uświadczyć. Ma receptę: pić dużo!

Barbara Kurdej-Szatan zasłynęła swego czasu filmikiem, na którym zdecydowanie miała problemy z grawitacją. Ostro spita aktorka bawiła się po procentach jak nieodpowiedzialna nastolatka (wideo pod tekstem). Teraz do tematu alkoholu powraca i radzi fanom, jak to robić, by było dobrze.

Kurdej-Szatan i recepta na Sylwestra

Recepta pani Basi jest bardzo prosta. Należy jej zdaniem pić dużo i koniecznie zjeść przed imprezą. Jeśli się zastosujecie, jest szansa, że kac następnego poranka nie będzie mordercą.

Trzeba koniecznie się nastawić na dobrą zabawę. Bez tego ani rusz! Pamiętajmy, żeby dobrze jeść już dzień przed imprezą. Balowanie na pusty żołądek, może się po prostu źle skończyć. I trzeba też pić dużo wody. Nie tylko przed imprezą, ale i w trakcie! Mało kto o tym pamięta, a według mnie to klucz do dobrej zabawy!

- wyjaśniła w rozmowie z Faktem.

Dużo pić, ale wody, nie alkoholu. Chociaż właściwie - o ilościach spożytych procentów aktorka nie wspominała. W tym temacie więcej do powiedzenia miał swego czasu znany z alkoholowych przygód prezydent - Aleksander Kwaśniewski.

Czytaj także
Przeczytaj więcej