18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejne kłopoty

Kurdej-Szatan znów wyleci z pracy?! Jest oświadczenie stacji

01.06.2022  10:25
Barbara Kurdej-Szatan straci pracę po raz trzeci?
Barbara Kurdej-Szatan straci pracę po raz trzeci? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą ciężkie chwile i dwukrotną utratę pracy. Tym razem niepewny jest los jej współpracy z telewizją TTV. Stacja wydała zaskakujący komunikat.

Barbara Kurdej-Szatan nadal odczuwa skutki kryzysu wizerunkowego, który wywołała po publikacji kontrowersyjnego wpisu skierowanego do funkcjonariuszy Straży Granicznej. Gwiazda po skandalu straciła pracę w TVP. Kilka tygodni później decyzję o zakończeniu współpracy zadecydowała sieć Play.

Jednak to nie koniec jej kłopotów. W maju była "blondynka z Playa" usłyszała zarzut zniesławienia Straży Granicznej. Za popełniony czyn grozi jej grzywna, a nawet kara ograniczenia lub pozbawienia wolności. 36-latka nie przyznaje się do winy i liczy na szybkie umorzenie sprawy.

Kurdej-Szatan zniknie z telewizji?

Pomocną dłoń do aktorki wyciągnęła stacja TTV, proponując współpracę przy "Projekcie Cupid" obok Przemka Kossakowskiego. Niestety, gwiazda ma kolejne kłopoty, gdyż emisja programu została właśnie wstrzymana.

Zdecydowaliśmy się na roczną przerwę od formatu, by widzowie i prowadzący mogli trochę odpocząć - poinformował przedstawiciel TTV w rozmowie z portalem party.pl.

Kurdej-Szatan może jednak choć częściowo odetchnąć z ulgą, gdyż stacja zadeklarowała, że "nie zrezygnuje ze współpracy z Basią". Możliwe, że już wkrótce zobaczymy nowe programy z byłą "blondynką z Playa" w roli głównej.