18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Seksowny teledysk

Kurdej-Szatan NAGO! Pokazała łono natury

04.07.2022  12:43
Basia Kurdej-Szatan nago. Pokazała romantyczne wideo na łonie natury
Basia Kurdej-Szatan nago. Pokazała romantyczne wideo na łonie natury Fot: Piotr Molecki/East News

Barbara Kurdej-Szatan próbuje ratować swój wizerunek ciałem i muzyką. Zaprezentowała się NAGO, śpiewając w elfickim języku Tolkiena. Wraz z mężem Rafałem zaprezentowała zmysłowy teledysk rodzinnego zespołu. Melancholijna muzyka filmowa przypadnie do gustu koneserom temperamentnej i energetycznej Basi Kurdej-Szatan? A może to idealna muzyka do serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" Amazon?

Basia Kurdej-Szatan rusza z rodzinnym projektem muzycznym i zespołem MaKuSza, który tworzy wraz z Rafałem Szatanem, siostrą Katarzyną oraz jej mężem Piotrem. Celebrytka na Instagramie z dumą ogłosiła premierę utworu zatytułowanego "Eithel" (źródło), którego tekst jest śpiewany w języku elfów stworzonym przez Tolkiena na potrzeby „Władcy Pierścieni”. Przy okazji można podziwiać blondynkę z reklamy Play na łonie natury w stroju Ewy.

Kurdej-Szatan śpiewa jako naga elfka. Władca Pierścieni po polsku

Fani urody Basi Kurdej-Szatan będą wniebowzięci. Aktorka zaprezentowała się roznegliżowana na łące, przytulając się do męża. W innym ujęciu jej obnażone ciało romantycznie przysypane jest piaskiem na plaży.

Zapraszamy Was do muzycznego przeżycia w zgodzie z naturą. Z miłości do matki ziemi, niezwykłej natury, której jesteśmy nieodłączną częścią. "Eithel" to nowy utwór MaMuSzy. Tekst w języku elfickim (stworzonym przez Tolkiena) napisała moja wspaniała siostra Kasia, a muzykę napisał jej mąż Piotr Mania. Z Rafałem i naszymi dziećmi śpiewamy chóry i wspólnie nagraliśmy teledysk – napisała Basia Kurdej-Szatan na Instagramie.

"Eithel" - MaKuSza

Czytaj także