18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pieprznie z Szatanem

Kurdej-Szatan ujawnia kulisy swojego seksu. "Jak króliki"

Wojciech Kozicki
05.10.2022  11:35
Kurde-Szatan opowiedziała o seksie i ciąży. Jak ciężko starała się o dziecko?
Kurde-Szatan opowiedziała o seksie i ciąży. Jak ciężko starała się o dziecko? Fot: TRICOLORS/East News

Basia Kurdej-Szatan to kiedyś blondynka z reklam Play, a dziś aktorka słynąca z kontrowersyjnych wypowiedzi. Właśnie opowiedziała o swoim seksie i jak starała się o dziecko z Rafałem Szatanem. Jaka naprawdę jest Barbara Kurdej-Szatan prywatnie?

Barbara Kurdej-Szatan od 2011 roku jest żoną aktora Rafała Szatana. Mają razem dwójkę dzieci. W 2012 roku urodziła się Hania, a 8 lat później Henryk. Teraz aktorka postanowiła opisać fanom swoje starania od dziecko od kuchni… a raczej od sypialni. W podcaście Kamila Balei "Tato, no weź"  opowiedziała jak to próbowała i próbowała, ale nie mogła zajść w ciążę.

Basia Kurdej-Szatan prywatnie. Seks, dzieci, ciąża

Kurdej-Szatan ujawniła, że Rafał Szatan oświadczył się jej 5 miesięcy po rozpoczęciu randkowania. 3 miesiące później już w pocie czoła pracowali nad spłodzeniem potomka. A łatwo nie było!

Rafał oświadczył mi się pięć miesięcy po tym, jak zaczęliśmy się spotykać, a trzy miesiące później stwierdziliśmy, że już chcemy mieć dziecko i zaczęliśmy się starać, więc osiem miesięcy po tym, jak zaczęliśmy się spotykać, zaczęliśmy starać się o dziecko – opowiedziała Szatan.

Basia Kurdej-Szatan przyznała, że miała problemy z zajściem w ciążę. Wielokrotnie podejmowała próby, ale nie udawało się osiągnąć upragnionego celu. Wraz z mężem harowali kilka miesięcy, by w końcu znalazła się w stanie błogosławionym.

Jak króliki, więc po prostu, jak przez cztery miesiące nie byłam w ciąży, to było to dla mnie dziwne. Tyle jest wpadek. Ludzie mają wpadki, po jednym razie, a my tu się staramy przez kilka miesięcy i nic nie idzie, a co dopiero mają powiedzieć pary, które się starają wiele lat – wyznała Basia Kurdej-Szatan.

Ile w takim razie dokładnie zajęło jej zajście w ciążę? Uchyliła rąbka tajemnicy…

O Hanie cztery miesiące, teraz wiem, że to niedużo, ale wtedy nie miałam takiej świadomości, więc miałam wrażenie, że to dziwne, że nic się nie wydarzyło, że nie jestem w ciąży, skoro tyle jest wpadek, no ale po czterech miesiącach się udało. Ale o Henia staraliśmy się już dwa lata – ujawniła Kurdej-Szatan w "Tato, no weź".

Na przyszłość polecamy telefon do Michała Wiśniewskiego. Jest w kwestiach rozrodu ekspertem. Właśnie ogłosił, że znów będzie tatą, ale to jeszcze nie jego ostatnie słowo.

Czytaj także