18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kto za to zapłacił?

Bayer Full na weselu polityka PiS. Żenadometr wybiło!

Wojciech Kozicki
24.08.2022  15:02
Bayer Full na weselu polityka PiS. "Filmowe przeżycie"
Bayer Full na weselu polityka PiS. "Filmowe przeżycie" Fot: VIPHOTO/East News

Sławomir Świerzyński z zespołu Bayer Full uprawia prawicowe disco polo. Niedawno zagrał dla Tadeusza Rydzyka, a teraz wystąpił na weselu polityka Solidarnej Polski i PiS. Co człowiek jest skłonny zrobić dla pieniędzy i czy każdy ma cenę? Czy wiceminister rolnictwa Norbert Kaczmarczyk tańczył do „Majteczki w kropeczki” na swojej imprezie weselnej?

Sławomir Świerzyński z zespołu Bayer Full chyba nie uznaje żadnych moralnych granic, a jego hity i przeboje disco polo są na sprzedaż dla każdego. Niedawno wystąpił na imprezie Radia Maryja i Tadeusza Rydzyka, ale na tym nie koniec. Właśnie stał się muzykantem PiS? Wiceminister rolnictwa i były reporter TVP Kraków Norbert Kaczmarczyk wziął ślub, a na jego weselu zagrał zespół Bayer Full.

Bayer Full na weselu polityka PiS. Disco polo polityczne?

Świerzyński najwyraźniej jest gotowy wykonać piosenki "Majteczki w kropeczki", "Blondyneczka" czy "Wszyscy Polacy" dla każdego, kto zapłaci. Jak podają Radio ZET i Gazeta Krakowska, zespół Bayer Full wykonał swoje the best of na weselu polityka, na którym bawiło się ponad pół tysiąca gości. Wśród nich byli m.in. Zbigniew Ziobro, Rafał Bochenek i Tadeusz Cymański. Szkoda, że nie zjawił się Jarosław Kaczyński, bo mógłby spróbować złapać welon i…

Para młoda dostała w prezencie m.in. ciągnik rolniczy, a ukoronowaniem imprezy był występ zespołu Bayer Full, znanego m.in. z takich hitów jak "Majteczki w kropeczki" czy "Wszyscy Polacy", ale też z faktu, że jego lider Sławomir Świerzyński chętnie angażuje się w politykę, m.in. kilkakrotnie już startował w wyborach do parlamentu z ramienia PSL. Od dojścia do władzy PiS, często wspiera partię Jarosława Kaczyńskiego – pisze Onet.pl.

Wesele zorganizowano z pompą i epickim rozmachem. Gdy pojawił się tort weselny, goście weselni mogli podziwiać pokaz fajerwerków.

Zawsze marzyłem o takim ślubie i weselu, by w jednym miejscu zobaczyć swoją rodzinę, znajomych i współpracowników. To było filmowe przeżycie i szczególny dzień, nieporównywalny do żadnego innego. Przysięga składana w kościele bije wszystko inne na głowę – opowiedział Kaczmarczyk.

Robert Kaczmarczyk zaczynał karierę jako polityk Kukiz’15. W 2019 r. przeszedł do Klubu Parlamentarnego PiS, a po wyborach dołączył do Solidarnej Polski i Zbigniewa Ziobro. W listopadzie ub.r. został wiceministrem rolnictwa oraz pełnomocnikiem rządu do spraw przetwórstwa i rozwoju rynków rolnych.

W najnowszym oświadczeniu majątkowym Norbert Kaczmarczyk zadeklarował, że posiada 220 tys. zł oszczędności, nie ma domu ani mieszkania. Jest za to dzierżawcą gospodarstwa rolnego o powierzchni ponad 16 ha i wartości 190 tys. zł. Zadeklarowany dochód z jego działalności w 2021 r. to 5,1 tys. zł. W oświadczeniu majątkowym wśród ruchomości pojawił się pług obracalny o wartości 70 tys. zł i samochód osobowy, którego wartość Norbert Kaczmarczyk wycenił na 25 tys. zł. Wiceminister na początku sierpnia chwalił się w rozmowie z "Super Expressem", że traktor, którym jeździł ze Zbigniewem Ziobrą, kosztuje obecnie 1,5 mln zł – pisze Onet.pl.

Bayer Full gra na weselu polityka [WIDEO]

logo Tu się dzieje