18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wygląda za to oszałamiająco

Beata Kozidrak chudnie w oczach. Walczy dietą z poważną chorobą

28.10.2019  14:54
Beata Kozidrak chudnie w oczach. Walczy dietą z poważną chorobą
Beata Kozidrak chudnie w oczach. Walczy dietą z poważną chorobą Fot: Instagram/@beatakozidrak

Beata Kozidrak jest na drakońskiej diecie, na którą zdecydowała się z uwagi na męczącą ją chorobę. Piosenkarka dba o siebie, jak nigdy wcześniej.

Beata Kozidrak zaskakuje świetną formą. Piosenkarka bardzo dba o to, by wyglądać i czuć się dobrze. Jakiś czas temu zaczęły się w jej życiu poważne problemy zdrowotne i to między innymi z uwagi na nie, postanowiła przejść na drakońską dietę. 

Piosenkarkę dręczą problemy z nadciśnieniem. Osoby, które na nie cierpią są narażone na wiele poważnych dolegliwości. Beata Kozidrak nie chce cierpieć katuszy i dlatego wzięła się za siebie.

Beata Kozidrak chudnie na naszych oczach

Aktualnie artystka spożywa maksymalnie 1500 kcal dziennie. Norma dla mało aktywnej, dorosłej kobiety to ok. 2000 kcal. Kozidrak wciąż intensywnie koncertuje, a mimo to nie dostarcza organizmowi zbyt wielu składników odżywczych - wszystko po to, by zwalczyć np. nadwagę, która nie pomaga przy nadciśnieniu. 

Z resztą efekty już widać gołym okiem. Gwiazda chudnie błyskawicznie. 

Fani są zachwyceni swoją idolką. Trzeba przyznać, że prezentuje się ona naprawdę pięknie, a biorąc pod uwagę, że jest po ciężkich przeżyciach, takich jak np. rozwód ze swoim wieloletnim partnerem - to duże osiągnięcie.

Ślicznie wyglądasz, a nóżki bajeczne!

- zachwyca się jeden z fanów.

Super figura. Marzy mi się taka

- chwali inna fanka.

Trzymamy za panią Beatę kciuki! W zdrowym ciele zdrowy duch - co do tego nie ma żadnych wątpliwości. 

Przeczytaj więcej
Komentarze