18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielkie gratulacje!

Kozidrak ma co opijać! Została BABCIĄ, znamy płeć wnuczka

31.05.2022  13:56
Beata Kozidrak ma powód do świętowania
Beata Kozidrak ma powód do świętowania Fot: Karol Makurat/REPORTER

Beata Kozidrak ma kolejny powód do świętowania. 61-letnia gwiazda po raz trzeci zostanie babcią. Oby opijanie radosnej nowiny znowu nie zakończyło się alko-rajem po stolicy.

Beata Kozidrak znów została babcią! Artystka musi jednak ostrożnie świętować, gdyż niedawno usłyszała wyrok za pijacki rajd po ulicach Warszawy. Wymiar sprawiedliwości skazał ją na karę pół roku ograniczenia wolności. Mimo problemów z prawem piosenkarka wróciła do koncertowania i trzeba przyznać, że mimo wieku nadal wyróżnia się świetną formą.

Kozidrak ma kolejnego wnuczka

Informację o narodzinach dziecka przekazał zięć 61-letniej gwiazdy. Aleksander przyszedł na świat 30 maja. Zarówno maluszek, jak i mama "czują się dobrze".

Dziś (30.05.2022 r.) na świat przyszedł nasz syn Aleksander! Jestem przeszczęśliwy! Olek i mama czują się dobrze. Byłaś bardzo dzielna i jesteś moją bohaterką. Kocham was bardzo mocno - napisał na Facebooku zięć 61-latki.

Dumny tata opublikował też zdjęcie maluszka ze szpitala. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji, składanych przez internautów.

To świetna wiadomość, będziecie najlepszymi rodzicami - piszą.

Beata Kozidrak ma dwie córki: Agatę i Katarzynę. Starsza z nich ma córkę Zosię oraz syna Sebastiana. Młodsza została właśnie mamą małego Olka.