18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

picie zaprocentuje?

Kozidrak odzyska twarz? Świetnie TO rozegrała

09.09.2021  14:46
beata kozidrak się wykaraska? Świetnie TO rozegrała
beata kozidrak się wykaraska? Świetnie TO rozegrała Fot: TRICOLORS/East News

Nic nie zatrzyma wielkiej gwiazdy, nawet haniebny rajd pod wpływem alkoholu? Specjalistka od wizerunku wróży sukces i powrót na szczyty Beacie Kozidrak.

Beata Kozidrak wsiadła za kierownicę kompletnie pijana, ale nie poniesie zbyt dużych i dotkliwych konsekwencji? Tylko w kilka miesięcy wokalistka może stracić nawet pół miliona złotych z odwołanych koncertów, możliwe jednak, że wkrótce znów wróci na afisze, a fani szybko wybaczą jej bezmyślność.

Skąd takie przypuszczenia? Wielokrotnie już polscy celebryci dopuszczali się tak haniebnego czynu, jak kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i niemal w każdym przypadku prędzej czy później znów świecili gwiazdorskie tryumfy. Sytuacją Beaty Kozidrak zainteresowali się dodatkowo specjaliści od wizerunku i są pewni – wokalistka idealnie stawiła czoła kryzysowi, dzięki czemu łatwiej będzie jej o powrót.

Beata Kozidrak się wykaraska?

Zaledwie dzień po pijackim rajdzie ulicami Warszawy, gdy prawda o zachowaniu Beaty Kozidrak obiegła media, wokalistka wydała krótkie oświadczenie. Na swoim Instagramie przeprosiła i przyznała, że jest jej niezmiernie wstyd. To – zdaniem specjalistów – wróży jej sukces w starciu z problemami wizerunkowymi.

Natychmiastowa reakcja i przeprosiny, bez dodawania "tych, którzy poczuli się urażeni", bez żadnego "przepraszam, ale", były świetnym ruchem! Zdarzało się, że gwiazdy robiły to albo za późno, albo próbowały kręcić, albo powoływały się na "każdemu się może zdarzyć". Tu szybko: przepraszam, gotowa jestem ponieść konsekwencje

– ocenia w rozmowie z "Faktem" specjalistka od wizerunku Anna Wrona.

I choć Kozidrak przyznała się do winy i przeprosiła, to jeszcze nie koniec udręk. Poza rozprawą sądową czeka ją walka o przychylność fanów. Zdaniem specjalistki – wszystko jest możliwe, musi tylko zadośćuczynić za grzechy.

Zadośćuczynienie ma być szczere, z serca, z zaangażowaniem. A może to będzie przemiana? Zaufanie ludzi traci się w jeden dzień, odbudowuje dużo dłużej

– mówi Anna Wrona.

Jest gwiazdą sceny budzącą sympatię i charyzmatyczną. Ma na koncie tyle hitów, tyle sukcesów, na które latami pracowała, jest ważną częścią polskiej popkultury. To gigantyczny majątek - dodaje.