18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemnice alkowy

Beata Kozidrak opisuje swój SEKS. "W łóżku jest OGIEŃ"

10.05.2021  20:24
Beata Kozidrak o seksie
Beata Kozidrak o seksie Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Beata Kozidrak od lat pozostaje królową polskiej muzyki rozrywkowej. Odkąd rozwiodła się z mężem, stara się zbudować szczęście w nowym związku. W obliczu tej sytuacji szczególnie dba o kontakt z publicznością i zdradza tajemnice swojej alkowy całej Polsce. 

Beata Kozidrak jest wokalistką uwielbianą w całej Polsce. Od lat bawi swoją publiczność, a na jej koncerty w czasach przed pandemią przychodziły tłumy osób. To zrozumiałe, że życie prywatne piosenkarki również obchodzi jej wielbicieli. Być może dlatego gwiazda nie ma oporów przed zdradzaniem szczegółów z prywatnego życia.

Beata Kozidrak po wielu latach małżeństwa rozwiodła się ze swoim mężem - Andrzejem Pietrasem. Nie oznacza to jednak, że porzuciła tym samym marzenie o prawdziwej miłości - przeciwnie, związała się już z nowym partnerem. Ta relacja jest wyjątkowo ciekawa dla jej fanów.

Beata Kozidrak o swoim związku

Dlatego Beata Kozidrak wychodzi naprzeciw owym potrzebom i wprowadza nas do swojej alkowy. Gwiazda Bajmu co prawda nie zdradza tożsamości wybranka swojego serca, ale za to ujawnia, jak układa im się w życiu intymnym.

Na łamach autobiografii pt. "Gorąca krew" zdradziła, że czuje się kochana i szczęśliwa. Nie zabrakło też pikantnych szczegółów z nowego związku artystki. Poza tym zainteresowani mogą się dowiedzieć czegoś więcej o związku, a potem rozwodzie z Pietrasem.

"Nie będę ujawniać, kim jest, on sobie tego nie życzy. Wystarczy, że ja jestem osobą publiczną i muszę z tym dawać sobie radę. Uszanowałam jego decyzję, więc nie będziemy pokazywać zdjęć z naszych krótkich, ale intensywnych wypadów na motorze ani lansować się na ściankach. Mamy siebie i naszą miłość. Nie chcę tego zepsuć. (...) Moja popularność może zabić każdy związek i zdaję sobie z tego sprawę. Najważniejsze, że on jest obok mnie i bardzo mnie wspiera radą i doświadczeniem" - podkreśla gwiazda.

Oczywiście w łóżku jest ogień... Tak, jestem kobietą, która może znaleźć uczucie w każdym wieku. Życzę takiej odwagi wszystkim

- napisała artystka.

Życzymy pani Beacie dalszej, równie ognistej radości życia!