18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

i czy warto, czy nie warto...

Beata Kozidrak szczerze o piciu alkoholu: UWIELBIAM TO!

07.09.2021  14:03
Beata Kozidrak szczerze o alkoholu: uwielbiam to!
Beata Kozidrak szczerze o alkoholu: uwielbiam to! Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Beata Kozidrak lubi alkohol? Skompromitowana jazdą po pijaku piosenkarka rozprawiała na temat picia w wywiadach i książce. Teraz wszystko nabiera nowego znaczenia.

Pierwszego września wieczorem znana piosenkarka Beata Kozidrak padła ofiarą... upojenia alkoholowego. Wokalistka wypiła tego dnia tak dużo, że gdy zbadano ją alkomatem, wskazówka zatrzymała się na dwóch promilach. Nie była zdolna trzeźwo myśleć, a co dopiero prowadzić auto, mimo to wsiadła za kierownicę swego BMW. Szczęśliwie nikomu nie wyrządziła krzywdy, a innym uczestnikom ruchu udało się uniemożliwić jej dalszą jazdę.

Pijacki rajd ulicami Warszawy przyniósł Beacie Kozidrak wielką plamę na ściani... wizerunku i może sprawić, że wokalistka nigdy już nie będzie wielką gwiazdą estrady. Czy kiedykolwiek wróci do koncertowania, nie wiadomo, wiadomo, że już straciła przez swą bezmyślność twarz oraz kontrakty i wielkie pieniądze.

Beata Kozidrak szczerze o alkoholu

Ostatnimi czasy Beata Kozidrak poszła za ciosem i podobnie jak inne wielkie gwiazdy, postanowiła spisać swoją autobiografię. W niej nie raz wspomina o chwilach spędzanych z kieliszkiem wina czy prosecco. Przyznała między innymi, że omal nie spóźniła się na rozprawę rozwodową, bo miała potężnego kaca. I choć pić lubi, zdaje sobie ponoć sprawę, że to nic dobrego.

Za liczne przekleństwa i pojawiający się często w mojej historii alkohol bardzo was przepraszam. Mam nadzieję, że w waszym życiu nie ma tego cholerstwa!

- napisała w zakończeniu swojej książki.

O umiłowaniu do wysokoprocentowych trunków Beata Kozidrak nie raz wspominała też w wywiadach. Kieliszeczek dla relaksu? Jak najbardziej!

Bardzo lubię wyjść sobie do ogrodu i pobyć wśród natury z kieliszkiem prosecco lub białego wina. Uwielbiam to! - mówiła w jednym z wywiadów.

Piwo drogą do sukcesu

Co więcej, to właśnie między innymi piciu wokalistka zawdzięczać ma swój wyjątkowy głos. Jak przyznała, piwo dodaje chrypki, a przecież Beata Kozidrak słynie z niej w Polsce jak mało która gwiazda!

W takim gatunku muzyki, jaki reprezentuję, piwo nie przeszkadza, tylko dodaje fajnej chrypki. Nie muszę śpiewać czystym perłowym głosem jak Celine Dion. Dlatego nikt mi nie odbierze przyjemności wypicia zimnego piwa

- oznajmiła pewnego razu wokalistka.