18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ta noc zmieniła ją

KOZIDRAK SIĘ DOIGRAŁA! Po pijackim rajdzie straci wszystko

09.09.2021  11:18
beata Kozidrak traci kontrakty. Pierwszy wielki koncert odwołany
beata Kozidrak traci kontrakty. Pierwszy wielki koncert odwołany Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Czarne chmury nad głową Beaty Kozidrak kłębią się po jej pijackim rajdzie ulicami Warszawy. Nie dość, że straciła twarz i grozi jej więzienie, to jeszcze przestaje zarabiać! Właśnie otrzymała wielki cios.

Beata Kozidrak sama na siebie spisała zabójczy wyrok. Co zabiła? karierę i to całą mocą swą. Piosenkarka zmalowała sobie taką plamę na ścianie kariery, że prawdopodobnie nigdy już nie wespnie się na wyżyny sukcesu.

Wokalistka zespołu Bajm pierwszego września wsiadła do swojego BMW i ruszyła w stronę centrum Warszawy. Pech chciał, że robić tego nigdy nie powinna, bo wcześniej piła alkohol. Gdy wpadła w końcu w ręce policji, a mundurowi poddali ją badaniu alkomatem, w wydychanym powietrzu miała dwa promile.

Kozidrak traci kontrakty po pijackim rajdzie

Jak łatwo się domyślić, piosenkarka nabawiła sobie swym bezmyślnym zachowaniem wielu wrogów, a jej dalsza kariera zawisła na bardzo cienkim włosku. Szacuje się, że tylko w kilka miesięcy stracić może nawet pół miliona złotych, co dopiero mówić o długofalowych konsekwencjach?

Słowo się rzekło i Beata Kozidrak już traci pierwsze kontrakty. Najpierw odcięła się od niej marka Coca-Cola, teraz sypie się kalendarz koncertowy. Jeden z najbliższych występów wokalistki zaplanowany był na 25 września w Warszawie. Kozidrak zagrać miała w ramach Festiwalu Miasto Muzyki by Empik. Ale nie zagra.

Koncert beaty Kozidrak odwołany

Organizatorzy zdecydowali, by z programu wykreślić nazwisko osoby, która stwarzała poważne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też dla zdrowia i życia innych ludzi.

Mamy dla Was przykrą informację: zdecydowaliśmy o odwołaniu koncertu Beaty Kozidrak, a tym samym pierwszego dnia Festiwalu Miasto Muzyka by Empik. Chcemy, aby wydarzenie spełniło Wasze oczekiwania - było naprawdę wyjątkowe i zaskakujące

– podali organizatorzy festiwalu.

Co ważne, część koncertów zaplanowana w ramach wydarzenia, została przeniesiona na czerwiec 2022 roku, jednak nie dotyczy to Beaty Kozidrak. Jej występ został odwołany całkowicie, bez planów zorganizowania go w innym czasie. Jednocześnie organizatorzy zapewniają, że wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, a jeśli ktoś nie godzi się na nowy termin lub zmiany w programie, może je zwrócić.

logo Tu się dzieje