18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Noc po ciężkim dniu

Kozidrak wraca na scenę i... WYSOKO SIĘ CENI. Kosmiczna drożyzna

13.09.2021  13:00
Beata Kozidrak da koncert
Beata Kozidrak da koncert Fot: Mateusz Jagielski/East News

Beata Kozidrak zaliczyła niesamowicie mocny kryzys wizerunkowy. Piosenkarka prowadziła auto, będąc pod wpływem alkoholu, ale to nie zakończyło jej kariery. Teraz artystka wraca na scenę i jak się okazuje, wciąż bardzo wysoko się ceni. Koszt biletów na jej występ poraża.  

Beata Kozidrak jest na scenie prawdziwym żywiołem, a jak się niedawno okazało, poza nią również nie brakuje jej szaleństwa. Wydawać się mogło, że piosenkarka, którą policja złapała za kierownicą pod wpływem alkoholu (bardzo dużym wpływem alkoholu...) poniesie teraz konsekwencje swoich czynów. 

Tymczasem Beata Kozidrak już wraca na scenę! Ostracyzm społeczny, który ją spotkał, nie zraził piosenkarki w kwestii dalszych działań artystycznych. Co więcej, artystka wcale nie uważa, żeby jej umiejętności wokalne mogłyby być w związku z ostatnimi zdarzeniami mniej cenne. 

Beata Kozidrak pojawi się na koncercie

Piosenkarka straciła już intratny kontrakt z Coca-Colą, więc tym bardziej chce sobie nadrobić lukę w domowym budżecie. Beata Kozidrak wystąpi u boku Justyny Steczkowskiej na jej koncercie 3 października. To właśnie ta gwiazda wyciągnęła do koleżanki po fachu pomocną dłoń. 

Teraz zamknijcie oczy i przypomnijcie sobie te wszystkie książki, które Wam polecałam, których podstawą jest miłość, empatia i szacunek do drugiego człowieka i proszę Was Kochani o wyzbycie się wszelkich ocen. Każdy z nas ma swoje trudne lekcje w życiu i nie nam je oceniać. Beata jest i zawsze była fantastyczną wokalistką, serdeczną koleżanką w pracy i po prostu fajną kobietą. Proszę, żebyście o tym pamiętali przede wszystkim

- apelowała Steczkowska.

Ile będą musieli zapłacić ci, którzy zdecydują się dotrzeć na koncert? Same wejściówki, dzięki którym człowiek znajdzie się daleko od sceny, kosztują 99 złotych. Jeśli ktoś chce widzieć lepiej, musi zapłacić 159 złotych. W dystrybucji pojawiły się też pakiety VIP za 399 zł, ale one zostały już wyprzedane.

Myślicie, że pojawią się tłumy?