18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szybko poszło

Beata Kozidrak wróciła na scenę. Były łzy i morze oklasków

04.10.2021  13:21
Beata Kozidrak wróciła na scenę
Beata Kozidrak wróciła na scenę Fot: ANNA KACZMARZ / DZIENNIK POLSKI / POLSKA PRESS/Polska Press/East

Koniec banicji, Beata Kozidrak wraca na scenę. Miesiąc po pijackim rajdzie wokalistka znów zagrała koncert i już planuje kolejne muzyczne przedsięwzięcia.

Estrada wybacza szybciej, niżby się ktokolwiek spodziewał. Minął zaledwie miesiąc, a ludzie całkowicie zapomnieli o totalnie haniebnym zachowaniu Beaty Kozidrak. Piosenkarka pierwszego września wsiadła za kierownicę kompletnie pijana, we krwi miała dwa promile alkoholu i tylko cudem uniknęła tragedii.

Za jazdę po pijanemu wokalistce grozi więzienie, posypały się kontrakty, zdawało się, że długo nie wróci na scenę. Ale wróciła i już wiadomo, że zabawi na niej dłużej. Zdążyła się bowiem pochwalić najnowszymi planami na przyszłość, czyli przygotowaniami do nowej płyty i trasy koncertowej. Pierwszy koncert już zresztą zagrała.

Beata Kozidrak wróciła na scenę

Nie był to wprawdzie występ samodzielny, ale i tak wzbudził wiele emocji. Beata Kozidrak wzięła udział w wielkim otwarciu jubileuszu Justyny Steczkowskiej. Zaśpiewała tylko jedną piosenkę, ale i tak wywołała ogień i głośne wiwaty widowni. Zgromadzeni w Poznaniu oszaleli po jej występie, Justyna Steczkowska popłakała się ze szczęścia, a sama Beata Kozidrak otrzymała wielki bukiet czerwonych róż.

Beata Kozidrak wróciła na scenę

Po tym wybitnie miłym przywitaniu apetyt może jedynie wzrosnąć. Co jednak z pijackim wybrykiem? Jeszcze chwila, i nikt już nie będzie o nim pamiętał?

Czytaj także
Przeczytaj więcej