18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

american dream

KOZIDRAK WYJEŻDŻA Z POLSKI! Musi dorobić, by spłacić grzywnę?

10.08.2022  08:40
Beata Kozidrak podbije USA?
Beata Kozidrak podbije USA? Fot: TRICOLORS/East News

Wysoka grzywna za pijacki rajd musiała mocno uszczuplić finanse Beaty Kozidrak. Wokalistka wyjeżdża więc z Polski, chce dorobić PODBOJEM AMERYKI.

Beata Kozidrak przed rokiem zrobiła najgłupszą rzecz w swoim życiu - kompletnie pijana, po wypiciu dwóch win, wsiadła za kierownicę samochodu i udała się w pijacki rajd po Warszawie. Co mogło się stać? Cóż, wystarczy spojrzeć na historię amerykańskiej aktorki, która pijana uderzyła autem w dom, wywołała pożar i teraz jest w stanie krytycznym. W przypadku Beaty Kozidrak szczęśliwie nie doszło do dramatu. Kobietę zatrzymali inni kierowcy - widzieli, że jedzie ulicą zygzakiem i zablokowali ruch, po czym wezwali policję.

Kozidrak groził ostracyzm, porzucenie przez fanów i słona kara - nawet więzienie. W sprawie odbyły się trzy posiedzenia, zapadły trzy wyroki. Na ostatniej rozprawie, odwoławczej, sędzia zasądził, że artystka nie musi ani oglądać więziennych murów, ani nawet zamiatać ulic. Skończyło się na wysokiej grzywnie w wysokości 50 tysięcy złotych i wpłacie zadośćuczynienia na rzecz funduszu postpenitencjarnego w wysokości 20 tysięcy złotych. Dodatkowo wokalistka przez pięć lat nie może prowadzić pojazdów.

Kozidrak wyjeżdża z Polski. Jedzie zarobić do USA

Kara jednym może wdać się wysoka, innym zbyt łagodna. Do grupy niezadowolonych należy między innymi prokuratura, która chciała surowszego wyroku. I sama Beata Kozidrak, która spodziewała się dużo łagodniejszych konsekwencji.

Teraz wokalistka bierze się za siebie, a raczej za zarabianie pieniędzy. Ponoć jej stawki w kraju spadły po pijackim rajdzie, zamierza więc dorobić się w... Ameryce. Piosenkarka planuje właśnie wyjazd do USA, gdzie zagra serię koncertów, w tym na słynnej Melrose Ballroom w nowojorskim Queensie. Jak donosi SE.pl, bilet na koncert polskiej wokalistki kosztować ma tam od 60 do 100 dolarów.

W planach jest także m.in. koncert na festiwalu polonijnym Festival Polonaise w Arlington Park. Prócz Beaty Kozidrak i zespołu Bajm wystąpią na nim między innymi Krzysztof Cugowski i Anna Wyszkoni.