18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezły biznes

Beata Kozidrak zarobi na pijackim rajdzie? Podjęła odważną decyzję

30.09.2021  10:11
Beata Kozidrak wraca na scenę
Beata Kozidrak wraca na scenę Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Beata Kozidrak po ostatniej podróży na podwójnym gazie całkowicie zniknęła z mediów. Po tygodniach milczenia w końcu wyszła z ukrycia i to z jakim przytupem! 61-latka wraca na scenę, a pijacki rajd może jej jeszcze pomóc w rozkręcaniu kariery.

Od pijackiego rajdu Kozidrak po ulicach Warszawy minęło już kilka tygodni. Piosenkarka podczas zatrzymania "wydmuchała" 2 promile alkoholu we krwi. Teraz przyznaje, że popełniła błąd i obiecuje poprawę.

Z całego serca żałuję tego, co się wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa - zadeklarowała Kozidrak.

Obecnie sprawą zajmuje się prokuratura. 61-letniej imprezowiczce grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Beata Kozidrak wraca na scenę

Jak informowały media, Beata Kozidrak ostatnio odizolowała się od świata, kojąc nerwy w swoim mieszkaniu w Hiszpanii. Jednak specjaliści od wizerunku zgodnie twierdzą, że piosenkarka powinna wyjść do ludzi, a nawet wrócić na scenę, gdyż dzięki ostatniemu skandalowi może odnieść ogromny sukces. Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że tak właśnie się stało.

Z informacji "Super Expressu" wynika, że Kozidrak już w ubiegłym tygodniu wystąpiła na trzech koncertach podczas imprez zamkniętych. W najbliższy weekend zaśpiewa również podczas jubileuszowej trasy Justyny Steczkowskiej.

Każdy z nas ma swoje trudne lekcje w życiu i nie nam je oceniać - stwierdziła Justyna Steczkowska, komentując pijacki rajd 61-latki.

Piosenkarki mają już za sobą próby z orkiestrą. Wszystko wskazuje na to, że Beata Kozidrak jest w świetnej formie, a kolejny sukces na muzycznej scenie staje się coraz bardziej prawdopodobny.