18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie wróci

Tyszkiewicz ZNIKNĘŁA NA ZAWSZE. Co się dzieje z 84-latką?

30.06.2022  21:25
Beata Tyszkiewicz unika mediów
Beata Tyszkiewicz unika mediów Fot: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Beata Tyszkiewicz pięć lat temu przeszła rozległy zawał serca, po którym zniknęła z mediów. Artystkę wielokrotnie pytano o powrót do mediów, lecz odpowiadała, że to już koniec jej kariery. Co się teraz dzieje z 84-latką?

Wkrótce rusza kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Niestety od kilku lat w jury brakuje Beaty Tyszkiewicz, która po tym, jak przeszła zawał, postanowiła zadbać o swoje zdrowie i cieszyć się w pełni emeryturą.

Co z Beatą Tyskiewicz?

Jej przyjaciółka, a także wieloletnia jurorka tanecznego show Iwona Pavlović w rozmowie z Pomponikiem przyznała, że mimo licznych sprzeczek, do których dochodziło z Beatą, darzy ją wielką sympatią. Jak zapewnia, kłótnie między nimi nie były w żaden sposób reżyserowane.

Beata na taką reżyserię by się nie zgodziła. Ona jest spontaniczna, naturalna, jak ma ochotę coś powiedzieć, to po prostu to mówi, a że jest osobą bardzo inteligentną, bystrą i czujną, to w danym momencie, w danej sytuacji potrafi coś wyciągnąć z rękawa i powiedzieć. To oczywiście skutkowało tym, że się kłóciłyśmy, bo się z nią nie zgadzałam - opowiadała dziennikarzowi.

Pavlović dodała również, że utrzymuje stały kontakt z Beatą Tyszkiewicz i artystka "ma się dobrze". Dodała, że 84-latka zniknęła z mediów po to, by więcej nie poruszać tych tematów.

Czytaj także