18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Nie chcę wspominać"

Beata Tyszkiewicz nie stawi się na pogrzebie byłego męża?

27.04.2022  10:44
Beata Tyszkiewicz nie pojawi się na pogrzebie byłego męża
Beata Tyszkiewicz nie pojawi się na pogrzebie byłego męża Fot: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Beata Tyszkiewicz zniknęła z życia publicznego, a teraz przeżyła dużą stratę. Zmarł jej były mąż, ale aktorka... raczej nie pojawi się na pogrzebie. Oficjalnie nie chce niczego wspominać.

Beata Tyszkiewicz zmaga się od dłuższego czasu z problemami zdrowotnymi. Ta wielka aktorka zniknęła z życia publicznego, a o jej stan w dużej mierze dbają córki. Właśnie na artystkę spadł duży cios.

Zmarł Witold Orzechowski, ceniony reżyser i scenarzysta, a prywatnie drugi mąż Beaty Tyszkiewicz. Chociaż para od wielu lat nie była razem to wspomnienia zawsze pozostają ważną częścią człowieka. Z całą pewnością wieść o jego śmierci przybiła wielką aktorkę.

Beata Tyszkiewicz nie pojawi się na pogrzebie byłego męża

Witold Orzechowski był twórcą scenariusza m.in. do „Kariery Nikodema Dyzmy”, a także reżyserował słynny w latach 90. talk-show „Na każdy temat”. Na zawsze pozostanie w pamięci swojej rodziny i fanów jego talentu. Beata Tyszkiewicz jednak raczej nie pojawi się na jego ostatnim pożegnaniu. Pytana o to tragiczne wydarzenie, aktorka odpowiedziała:

Nie chcę teraz nic wspominać

 taki komunikat usłyszeli dziennikarze "Super Expressu".

"Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 29 kwietnia. Msza święta żałobna odprawiona zostanie o godzinie 11:00 w parafii pw. św. Jakuba przy placu Narutowicza w Warszawie. Pochówek w grobowcu rodzinnym będzie miał miejsce około godziny 14:00 na Starym Cmentarzu przy ulicy Ogrodowej 39 w Łodzi w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół" - podaje www.filmweb.pl.

Bardzo współczujemy najbliższym zmarłego.