18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odosobnienie

Beata Tyszkiewicz uwięziona w domu. Córka czeka tylko na sygnał

09.07.2020  14:54
Beata Tyszkiewicz uwięziona w domu. Córka czeka tylko na sygnał
Beata Tyszkiewicz uwięziona w domu. Córka czeka tylko na sygnał Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Beata Tyszkiewicz w ostatnim czasie nie wychodzi z domu. Jej córka czeka tylko na moment, w którym mama zdecyduje się na jakąkolwiek podróż.

Beata Tyszkiewicz wycofała się z życia publicznego z powodu pogarszającego się stanu zdrowia. Od momentu, w którym przestała pojawić się na antenie Tańca z Gwiazdami - nie jest z nią najlepiej. 

Mimo tego, że lato kwitnie w pełni, Beata Tyszkiewicz nie opuszcza swojego domu. Najbezpieczniej czuje się bowiem we własnym przybytku. Do tego stopnia zadomowiła się u siebie, że nie chce jechać nawet do wiejskie posiadłości swojej córki, Karoliny Wajdy.

Beata Tyszkiewicz zamknęła się w domu

Okazuje się, że Beata Tyszkiewicz ma ku temu poważny powód - boi się przerażających zjawisk pogodowych, które ostatnio bardzo często mają miejsce w naszym kraju. 

Niech miną te burze z piorunami i nawałnice. Wtedy o tym pomyślę. Najlepiej czuję się w swoim mieszkaniu, ale cudownie byłoby spróbować leśnych poziomek. Czy one jeszcze są w lasach?

- mówi w rozmowie z „Super Expressem” Beata Tyszkiewicz. 

Córka bardzo chciałaby, żeby jej mama ciepłe miesiące spędzała na świeżym powietrzu. Idealnym miejscem na odpoczynek byłaby właśnie posiadłość w Głuchach pod Warszawą i modrzewiowy dworek należący przed laty do rodziny poety Cypriana Kamila Norwida. To tam kwitła kiedyś miłość Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Wajdy.

Rodzice kupili ten dom w latach 60. Moja mama biegała tutaj jeszcze w ciąży i skuwała tynki

– mówiła w wywiadzie Karolina.

Córka czeka choćby na jeden znak. Jeśli Beata Tyszkiewicz wyrazi taką wolę - od razu zabierze ją do siebie na wieś. Na pewno aktorce byłoby o wiele raźniej. 

logo Tu się dzieje