18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutne wiadomości o aktorce

Żle się dzieje u Tyszkiewicz. Wajda ujawnia DRAMAT

Wojciech Kozicki
20.05.2021  13:02
Beata Tyszkiewicz wybrała samotność. Wajda ujawnia DRAMAT
Beata Tyszkiewicz wybrała samotność. Wajda ujawnia DRAMAT Fot: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News

Beata Tyszkiewicz i trudne chwile. Niedawno potwierdzono, że aktorka całkowicie wycofała się z życia publicznego. Teraz pojawiły się kolejne smutne wiadomości i informacje, które ujawniła córka Beaty Tyszkiewicz. Dlaczego gwiazda odcięła się od świata?

Beata Tyszkiewicz wybrała samotność. 82-latka już jakiś czas temu zniknęła całkowicie z mediów. Gwiazda znana z „Zemsty” i „Lalki” oraz jurorka „Tańca z gwiazdami” dosłownie wyparowała z życia publicznego. Jak ujawniały tabloidy, powodem były problemy zdrowotne, a konkretnie problemy kardiologiczne.

Dramat Beaty Tyszkiewicz. Karolina Wajda ujawnia

Tymczasem córka Beaty Tyszkiewicz Karolina Wajda w rozmowie z „Super Expressem” ujawniła, że „mama dziś żyje niemal w całkowitej samotności, co spędza jej sen z powiek”. Mieszka sama w swoim mieszkaniu, a jedyne osoby, które mogą ją odwiedzać, to córka oraz gosposia. Zdaniem Karoliny Wajdy, legendarna aktorka nie chce nikogo innego widzieć.

Życie w samotności nie jest dobre dla mojej mamy. Namawiam ją, by ze mną zamieszkała, ale ona wciąż mówi ‘nie’. Zaproponowałam, że przywiozę jej kota, bo uważam, że zwierzęta pozytywnie wpływają na człowieka, też odmówiła" – ujawnia Karolina Wajda. (Super Express)

Jak podaje Pomponik.pl, Karolina Wajda mieszka obecnie w dworku połączonym z parkiem w Głuchach pod Warszawą. Na jej mamę czeka tam pokój z łazienką, drzewa owocowe oraz piękny taras. Seniorka jednak nie chce się przeprowadzić.

Byłabym szczęśliwa, gdyby mama była blisko mnie. Czeka na nią własny pokój z łazienką. Wiem, że mimo rozstania z moim tatą ona kocha to miejsce, tęskni za tarasem, za drzewami owocowymi i ogrodem, ale siłą jej tu nie sprowadzę – powiedziała Wajda. (Super Express)

logo Tu się dzieje