18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prawa pandemii

Beata Tyszkiewicz zostanie sama na Wielkanoc

06.04.2020  14:56
Beata Tyszkiewicz zostanie sama na Wielkanoc
Beata Tyszkiewicz zostanie sama na Wielkanoc Fot: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Beata Tyszkiewicz zawsze była bardzo rodzinna i kochała spędzać Święta w towarzystwie. Niestety, prawa pandemii są okrutne i aktorka będzie musiała być sama. Na szczęście wybitnie dobrze to znosi. 

Beata Tyszkiewicz jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Artystka wycofała się z życia zawodowego, kiedy jej stan zdrowia zaczął się pogarszać. Aktualnie jest w dużym niebezpieczeństwie - koronawirus, którego pandemia uprzykrza nam życie, to dla niej duże zagrożenie.

COVID-19 szczególnie mocno i zjadliwie uderza w osoby starsze i schorowane. Z tej przyczyny cała Polska stara się przestrzegać zasad izolacji, ale osoby w takim stanie jak Tyszkiewicz muszą zadbać o siebie wyjątkowo. 

Beata Tyszkiewicz spędzi Święta samotnie

Na szczęście Beata zdaje sobie z tego sprawę i w czasie Wielkanocy stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo. Z tej przyczyny Święta spędzie samotnie. Ma z resztą bardzo stanowcze podejście do tematu.

W tym roku rezygnuję z gotowania świątecznych potraw. Nie chce mi się, nie będzie żadnego jedzenia, nie urządzam świąt. Zawsze na Wielkanoc piekłam indyka. W tym roku go nie robię, nie ma co. Mam nadzieję, że w większości spędzę te święta sama. To nic złego: jak ktoś się nudzi z samym sobą, to ma kłopot. Ja się nigdy sama ze sobą nie nudziłam

– mówi Beata Tyszkiewicz dla Faktu.

Dodatkowo aktorka apeluje do społeczeństwa.

W telewizji widzę reklamy: majonezy na święta, pożyczki na święta, to, tamto. Spędźmy te święta skromnie. To nie czas na świętowanie

– dodaje aktorka.

Polecamy brać z artystki przykład!

Przeczytaj więcej
Komentarze