18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chłop z Mazur na duże ekrany

Polska w rytmie Disco Polo. Po Zenku pora na film o Boys-ach

15.02.2020  16:06
Polska w rytmie Disco Polo. Po Zenku pora na film o Boys-ach
Polska w rytmie Disco Polo. Po Zenku pora na film o Boys-ach Fot: Facebook/Boys

Disco-polo za sprawą Jacka Kurskiego wkroczyło na salony. Polska ma się bawić w takt przaśnej muzyki, a TVP robi wszystko, by rytmy te się rozprzestrzeniały. Już za chwilę Polaków mogą uraczyć czczeniem kolejnego doscopolowca.

Powszechnie wiadomo, że prezes TVP Jacek Kurski kocha disco-polo. Odkąd objął stołek szefa telewizji, promuje ten nie do końca lubiany przez krytyków gatunek muzyczny. Zaczął zapraszać gwiazdy disco-polo na najważniejsze imprezy, pokazywać w TV dokumenty o nich, zorganizował benefis Zenka Martyniuka i w końcu nakręcił o nim film.

Produkcja o najważniejszym, najwybitniejszym, legendarnym polskim muzyku (żartujemy) weszła do kin 14 lutego. Czy będzie sukcesem TVP, czy może porażką? Na ocenę jeszcze zbyt wcześnie. A jednak zdaje się, że na Zenku może się nie skończyć.

Boys do kina

W rozmowie z Wp.pl inny wokalista disco-polo, lider zespołu Boys Marcin Miller wyznał, że już dwie stacje telewizyjne proponowały mu benefisy. Nie wyklucza też, że powstanie film o nim. Zapewnia jednak, że nie lubi blasku fleszy i gdy zbyt dużo się o nim mówi. A już na pewno nie pozwoli, by pokazano w nim jego rodzinę i wchodzono mu w życie prywatne z butami. 

Film... oczywiście. Ale na moich zasadach. To, co ma się tam ukazać, też na moich zasadach

- powiedział Miller.

Wszystko jest kwestią rozmów. Podejrzewam, że reżyser będzie miał swoje wizje

- tłumaczył, jakby już trwały negocjacje.

Myślicie, że Jacek Kurski i TVP już szykują fanom disco-polo kolejny kąsek?

logo Tu się dzieje