18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Obsada i fabuła

Będzie nowy "Kevin sam w domu". Wiemy kto zagra główną rolę!

Wojciech Kozicki
12.12.2019  14:36
Nowy "Kevin sam w domu" - wiemy kim jest aktor, który zagra główną rolę!
Nowy "Kevin sam w domu" - wiemy kim jest aktor, który zagra główną rolę! Fot: Facebook

„Kevin sam w domu” w Polsacie to już polska świąteczna tradycja niczym smażony karp i łamanie się opłatkiem. Kultowy film z 1990 roku po latach nadal jest tak popularny, że powstanie jego kolejna część. Znani są już nawet odtwórcy głównych ról!

„Kevin sam w domu” będzie miał filmowy reboot! Twórcy zwracają uwagę, że na pewno nie będzie to kontynuacja, ponieważ fabuła ma opowiadać o innym dziecku. Jego kłopoty będą jednak podobne do tych, w które wpakował się niegdyś Macaulay Culkin. Szef Disneya Bob Iger potwierdził, że świąteczny hit zostanie odświeżony.

Data premiera nie jest jeszcze znana. Wiadomo już na pewno, że film ukaże się na platformie Disney+. Jak donosi Variety, w obsadzie znajdą się Ellie Kemper („The Office”) i Rob Delaney, a w główną rolę zagra Archie Yates (Jojo Rabbit).

W Polsce na pewno nowa wersja filmu będzie hitem. Jak podaje Gazeta.pl, świąt bez tej produkcji nie wyobraża sobie ponad 40% Polaków. W grudniu zeszłego roku film obejrzało 4,5 miliona ludzi w naszym kraju!

Przeczytaj więcej
Komentarze