18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Podała mu pomocną dłoń

Masturbował się z koleżanką w Big Brotherze. "Anka od trzepanka"

31.10.2019  10:03
Big Brother traci widzów - jak długo jeszcze pociągnie?
Big Brother traci widzów - jak długo jeszcze pociągnie? Fot: Instagram/bigbrother.tvn7

„Big Brother 2” traci oglądalność. Transmisja na żywo i odcinki online są najwyraźniej coraz mniej atrakcyjne dla Polaków, więc stacja znów stawia na kontrowersje. TVN 7 postanowiło powalczyć o widzów rękami uczestników... dosłownie!

„Big Brother 2” jest nokautowany przez konkurencję jak Godlewska na Fame MMA. Jak podaje Plejada.pl, główne emisje programu ogląda średnio ok. 400 tys. widzów, a więc o 352 tys. mniej niż przy poprzedniej edycji. Przemoc nie pomogła, seks przed kamerami jak w "Love Island” czy "Ex na plaży" nie przejdzie, więc jak ratować show? Jeden z uczestników wziął sprawy w swoje ręce…

Seks w Big Brotherze

Jak wytrzymać długo bez seksu? Niedawno uczestnicy "Big Brothera" otrzymali poradę od Magdy Gessler, by zrobili sobie dobrze za skrzynką z warzywami. Mateusz wpadł na inny pomysł – masturbacja w łóżku. Ania podała mu pomocną dłoń i trzymała nad nim prześcieradło, gdy on miał pełne ręce roboty. Zaproponowała nawet, że mu pośpiewa. Po wszystkim przypomniało jej się nagle, że ma narzeczonego. Internauci w komentarzach już nadali jej pseudonim „Anka od trzepanka”.

Taki byłeś mega podniecony. Przypominasz sobie byłą i ona była taka fajna. No i teraz zamykasz oczy, słyszysz ten wodospadzik, te zapachy, które był dookoła, piknik, trawa. Przypomnij sobie, ile nie miałeś kobiety i co byś zrobił, gdybyś wyszedł teraz. To jest twój pierwszy seks po programie "Big Brother Polska 2019 – dopingowała kolegę Ania. (Pudelek.pl)

Czy Mateusz sam wpadł na pomysł, by zająć się robótkami recznymy? Niedawno Jarek Jakimowicz wyznał, że w takich programach wszystko jest ustawką, więc być może uczestnik programu zrobił sobie dobrze, bo stacja po prostu wyczuła w tym niezły interes.

Big Brother 2 i masturbacja z koleżanką - reality show czy patostream?