18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wieczór panieński na ostro

Dzika orgia w Big Brotherze. To już erotyczny patostream?

Wojciech Kozicki
06.11.2019  07:58
Big Brother i ostra transmisja online. Co dalej - będą seks kamerki?
Big Brother i ostra transmisja online. Co dalej - będą seks kamerki? Fot: Facebook

„Big Brother 2” i kolejne kontrowersje. Pocałunki i masturbacja to już za mało, by zwiększyć oglądalność. Widzowie mogli więc zobaczyć orgię online, a uczestnicy nie mieli żadnych hamulców.

Druga edycja "Big Brothera" walczy o widzów, a kolejne odcinki oburzają internautów. Masturbacja przed kamerą to chyba za mały kaliber, a biseksualna Ewa całująca się z kim popadnie to nadal za mało, by reality show było telewizyjnym hitem. TVN chce większej afery. Tym razem uczestnicy wzięli więc udział w orgii, która chyba wymknęła się spod kontroli.

Wielki Brat zdecydował, że skoro Ania tak tęskni za narzeczonym, to zorganizuje jej imprezę w rocznicę zaręczyn. Wieczór panieński przed kamerami zamienił się w srogi patostream.

Zrobiło się ostro, bo nagle Kamil całował się z Vasilisem. Po chwili Ewa i Malwina badały sobie migdałki przy lodówce. Nie zabrakło też tańców z półnagimi mężczyznami i gry w butelkę. Czy takie treści powinny być emitowane przed godziną 22:00?

"Big Brother" pokazał już chyba wszystko i ciężko będzie dalej przesunąć granicę. Czy zatem jeszcze w tej edycji ujrzymy seks przed kamerą?

"Big Brother 2" - impreza i pocałunki przed kamerą:

logo Tu się dzieje