18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na waciki

Ile zarobił uczestnik Big Brothera? Wygadał się przez przypadek

19.12.2019  18:07
Ile zarobił uczestnik Big Brothera? Wygadał się przez przypadek
Ile zarobił uczestnik Big Brothera? Wygadał się przez przypadek Fot: Beata Zawadzka/East News

Big Brother od dłuższego czasu elektryzował Polaków. Ile dokładnie zarobił uczestnik na swoim udziale w formacie telewizyjnym? Przez przypadek się wygadał!

Big Brother z sukcesem wrócił do telewizji. Polacy ekscytowali się tym program i mniej oraz bardziej drastycznymi oraz niesmacznymi wydarzeniami z planu. Mimo swego rodzaju życiowego i zawodowego ekshibicjonizmu osób biorących udział w projekcie, zarobki uczestników wszystkich edycji pozostają owiane tajemnicą. 

Wszystko zmienił uczestnik, Wiktor Stadniczenko, który przez przypadek w mediach społecznościowych zdradził tajemnicę produkcji. To wszystko przez fakt, że po finale mężczyzna rzucił się w wir imprezowego życia, a jak wiadomo... każdy melanż skłania człowieka do zwierzeń. 

Big Brother niewiele płaci? Uczestnik się wygadał

28-latek podczas swojej relacji na InstaStories chlapnął za dużo:

Jem wafle torcikowe! Pyszne wafle torcikowe. Dziękuję tej firmie, że mnie sponsoruje, bo "Big Brother" nie dał pieniędzy

- powiedział przesadnie odważnie.

Warto dodać, że przed wejściem do domu Wielkiego Brata, Stadniczenko podpisał kontrakt, który zakazuje mu wypowiadania się na temat m.in. gaży, jaką otrzymał za udział w "Big Brotherze".

Być może skarga na zbyt niskie, jego zdaniem zarobki, przysporzy mu tylko kolejnych problemów finansowych, ale i konieczności opłacenia jakiejś kary. Niemniej, mimo iż nie zdradził konkretnej kwoty, to jawnie zasugerował, że z pieniążkami od programu nie jest najlepiej.

Tak samo skarżyła się Kasia Olek z poprzedniej edycji show.

Mało zarobiłam. Nadal jestem biedna. Nie jest to wielka kasa, którą dostajemy po wyjściu

- opowiedziała wtedy celebrytka. 

Nieoficjalne informacje sugerują, że za każdy dzień bohaterowie reality show otrzymują tylko 50 złotych, czyli łączny zysk Stadniczenki to ok. 4,5 tys. złotych. 

Big Brother i cała jego produkcja milczą jak zaklęci.