18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zanosi się na seks?

Lesbijski romans w Big Brotherze. Figle przed kamerą [WIDEO]

26.09.2019  21:45
Lesbijki w "Big Brotherze" zdecydują się na seks przed kamerą live? To może się wymknąć spod kontroli TVN 7
Lesbijki w "Big Brotherze" zdecydują się na seks przed kamerą live? To może się wymknąć spod kontroli TVN 7 Fot: Big Brother TVN7

"Big Brother" w TVN 7 powrócił, ruszyła druga edycja. W pierwszej romanse, seks i intymne sytuacje nakręcały oglądalność. Tym razem uczestnicy najwyraźniej posuną się znacznie dalej. Szykuje się seks lesbijek przed kamerą? A może po prostu reality show zamieni się w patostream i "seks kamerki"?

„Big Brother 2” walczy o oglądalność, a nic tak nie podkręca emocji jak romanse i seks. Przy tym co może się wydarzyć, wyczyn Frytki wydaje się pielgrzymką do Lichenia. Uczestnicy programu już mają się ku sobie, a jak podaje „Pudelek”, był już rasizm, było kontrowersyjne zerwanie bluzki, to teraz czas na miłość.

Gosia Szmal i Natalia Dawidowska bardzo przypadły sobie do gustu. Wcale się z tym nie kryją, całują się przed kamerami. Spędziły także noc w łóżku w sekretnym pokoju, ale podobno tylko w celach wypoczynkowych.

Co ciekawe, Szmal podobno jest heteroseksualna. A może po prostu Szmal robi to dla szmalu?

logo Tu się dzieje