18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ups

TVN znów kłamie? Big Brother się jeszcze nie zaczął, a już jest skandal

13.09.2019  16:51
TVN znów kłamie? Big Brother się jeszcze nie zaczął, a już jest skandal
TVN znów kłamie? Big Brother się jeszcze nie zaczął, a już jest skandal Fot: Instagram/Big Brother

Kolejna edycja kultowego Big Brothera rusza już w piątek 13 września. Widzowie głosują, kto wejdzie do domu, a TVN robi swoje. Znów nadużyli zaufania fanów?

Ostatnia edycja show Big Brother cieszyła się ogromną popularnością, więc producenci postanowili program kontynuować. Po wakacyjnej przerwie format powraca do TVN7.

Choć program startuje dopiero w piątkowy wieczór, już od tygodnia fani mogli decydować o tym, kto zamieszka w willi Wielkiego Brata. Do wyboru mieli trzy osoby - Wiktorię, Martynę i Seweryna. I choć głosowanie nadal trwa, zdaje się, że już wiadomo, kto je "wygrał".

Wygadał się?

W piątek na Instagramie Seweryna pojawiło się zdjęcie z walizką. Oczywiście, sam bagaż nie oznacza jeszcze, że to jego TVN zamknie w willi i odetnie od świata. Może pakuje się cała trójka, by tylko jedno z nich weszło do środka?

Cóż, wątpliwości może rozwiać podpis zdjęcia. W tym Seweryn poinformował, że cieszy się ostatnimi chwilami wolności, z dostępem do internetu i smartfonem w ręce.

Ostatnie chwile z telefonem, zegarkiem, internetem... #bigbrothertvn7 #bigbrotherpolska #bigbrotherpoland #bigbrother #wielkibrat #wielkibrattvn7

- napisał.

Czy to Seweryn wejdzie do domu Wielkiego Brata? Czy TVN znowu nagiął swoje własne zasady i głosowanie widzów ne jest w żaden sposób wiążące? Wszystkiego dowiemy się już po godzinie 20.

Przeczytaj więcej
Komentarze