18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

CO TAM SIĘ WYDARZYŁO

Skandal w Big Brotherze!? Mateusz ostro: Ty ku*wo, mendo, TVN zaprzecza

19.11.2019  12:25
Skandal w Big Brotherze!? Mateusz ostro: Ty ku*wo, mendo, TVN zaprzecza
Skandal w Big Brotherze!? Mateusz ostro: Ty ku*wo, mendo, TVN zaprzecza Fot: Instagram/Big Brother

Wielki skandal w domu Wielkiego Brata. W willi miało dojść do molestowania seksualnego - oburzają się internauci. Mateusz przekroczył granicę, ale czuje się niewinny. Przedstawiciele TVN uspokajają jednak, że do przestępstwa na pewno nie doszło.

Mateusz Sławiński już wcześniej przegiął pałę i... masturbował się przed kamerami. Zdarzyło mu się też przekroczyć inną granicę - na oczach widzów zerwał bluzkę z koleżanki - Malwiny - eksponując jej nagie piersi. Teraz poszedł jeszcze dalej i - jak wynika z relacji innych uczestników - dopuścił się nieobyczajnego zachowania.

Gwałt w Big Brotherze?

W piątek willi Wielkiego Brata odbyła się impreza, na niej oczywiście pojawił się alkohol i to w takich ilościach, że Malwinie "urwał się film". To w najobrzydliwszy możliwy sposób wykorzystać miał Mateusz.

Mężczyzna miał obmacywać praktycznie nieprzytomną koleżankę.

Malwina przyszła do kuchni, on ją zaczął obmacywać. Niesie ją na łóżko, położył ją i położył się na niej

- relacjonował w sobotę reszcie uczestników show zdenerwowany Kamil. Gdy Mateusz usłyszał jego słowa, wpadł w złość i czerwony na twarzy zaczął "rzucać" przekleństwami.

Ty jesteś poje*any jakiś? Ty wykorzystywałeś, że ona jest naje*ana i ją obściskiwałeś. Ty zje*ie, ona przyszła do mnie i powiedziała: zabierz mnie od tego idioty, bo on mnie, ku*wa, maca. To ona do mnie przyszła. Idź tam, ku*wa, do Wielkiego Brata, żeby odtworzyli to, ty, ku*wo, zakłamana mendo

- wykrzykiwał wściekły.

Mateusz wyleci?

Co naprawdę wydarzyło się w Big Brotherze? Produkcja zdezorientowanym widzom pokazała część wydarzeń z piątku w poniedziałek. Na nagraniach widać, jak Mateusz niesie kompletnie pijaną Malwinę na rękach, a później sadza ją sobie na kolanach i ściska jej piersi. Co ciekawe, nagle okazało się, że całej sytuacji przyglądał się świadek - Wiktor.

Ty wczoraj mówiłaś: je*ać tego Matiego, nie chcę go znać, widzieć - mówił później Malwinie. - Ja na to: co on ci zrobił?. Coś tam mówiłaś: daj spokój, je… go, mam go dość serdecznie - dodał.

Zachowanie Mateusza słusznie oburzyło widzów show, którzy teraz domagają się usunięcia go z Big Brothera. Czy produkcja posłucha ich głosów? Czekamy na decyzję.