18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Patologia znów nadciąga?

Podstarzały macho, karateka i pańcia od mejkapu. Big Brother znów będzie nudny?

08.09.2019  17:03
Podstarzały macho, karateka i pańcia od mejkapu. Big Brother znów będzie nudny?
Podstarzały macho, karateka i pańcia od mejkapu. Big Brother znów będzie nudny? Fot: Instagram/Big Brother?Printscreen

Big Brother rusza z nową edycją już w piątek 13 września. Teraz widzowie mogą zdecydować, kto zamieszka w willi Wielkiego Brata. Przedstawiono pierwszych troje, potencjalnych uczestników.

Kolejna edycja Big Brothera już wkrótce na antenie TVN7. Ostatnie wydanie programu cieszyło się ogromną popularnością, chociaż po pierwsze było nudne, po drugie uczestnicy całkiem bezpłciowi.

Zdaje się, że producenci wyciągnęli pewną lekcję, bo już zapowiadają, że tym razem będzie się działo. Głos w ich imieniu zabrała Małgorzata Ohme, naczelna psycholog-komentatorka patoprogramu TVN.

Uważam, że ta grupa jest bardzo polaryzująca. Jest bardzo dużo silnych osobowości. Nie wiem, czy nie za dużo. Zobaczymy oczywiście LGBT, ale też różnych fanatyków, różnych pasjonatów dziwacznych rzeczy

- zapowiedziała w rozmowie z "Faktem".

W sobotę trójka nowych, potencjalnych uczestników zaprezentowana została w "Dzień Dobry TVN". W niedzielę ich sylwetki, w krótkich nagraniach, pojawiły się w mediach społecznościowych.

Macho, karateka i wizażystka

Co szykuje się w nowym Big Brotherze? Jeśli wszyscy uczestnicy będą tak "silnymi, różnorodnymi osobowościami", jak ci, których TVN już pokazał, możemy spodziewać się... nudy. Bo czego oczekiwać po trenerze personalnym, wdzięcznie prezentującym muskuły i gołą klatę, i stwierdzającym, że siła fizyczna i psychiczna dadzą mu zwycięstwo?

Albo po 21-latce, która życie poświęca paletom do makijażu?

Jest też jednak i nadzieja - TVN pokazał wyjątek. Młodziutka Ślązaczka, prawdziwa wojowniczka karate, z rudą grzywką i kolczykami w nosie może zwiastować kłopoty. Czemu kłopoty? Bo będzie się wyróżniać. O ile widzowie zechcą jej w programie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej