18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ała

Ostry pojazd po Roxie Węgiel. "Co to dziecko ma w głowie?!"

27.01.2020  14:07
Ostry pojazd po Roxie Węgiel. "Co to dziecko ma w głowie?!"
Ostry pojazd po Roxie Węgiel. "Co to dziecko ma w głowie?!" Fot: Roxie Węgiel/Instagram

Roksana Węgiel w ogniu krytyki. Dostało jej się za wiek i usilne dążenie do dorosłości. Zaatakowała ją skandalizująca pisarka - Blanka Lipińska.

Roksana Węgiel skończyła ostatnio 15 lat i coraz mniej przypomina dziecko. Nie tylko przez dorastanie, ale też przez ostry makijaż i "dorosłe" stylizacje.

Teraz młodziutkiej gwiazdce ostro dostało się za usilne i ślepe dążenie do dorosłości. Piosenkarkę skrytykowała pisarka-celebrytka, autorka najgłośniejszego erotyku ostatnich lat ("365 dni") - Blanka Lipińska.

Szambo

Skandalizującej pisarce nie podoba się, że nastolatki jak Roksana Węgiel czy Viki Gabor funkcjonują w show-biznesie i tak naprawdę nikt nie ma nad nimi kontroli. A świat gwiazd jest zdaniem Lipińskiej naprawdę brutalny i niebezpieczny.

Czy to jest fajne w ogóle dla tej młodej osoby żyć w szambie, bo nie czarujmy się, show-biznes jest po prostu szambem, do którego zostały wrzucone. I tego im współczuję

- powiedziała zatroskana pisarka.

Ale to nie koniec. Lipińskiej mocno nie podobają się odważne stylizacje Roksany Węgiel, która coraz częściej wykorzystuje w swoim look-u lateks.

Ona ubiera się w lateks, a lateks ma nieodpowiednie konotacje. Różowy, ale to wciąż lateks

- krytykuje Blanka.

Na koniec zaś zaatakowała gwiazdki, którym tak naprawdę daleko jeszcze do dorosłości i powinny jak najdłużej cieszyć się dziecięcą niewinnością. Pisarka dopytuje: co takie dzieci mają w głowach?

Jeżeli Viki Gabor albo Roksana Węgiel czują się z tym okej, to postępu nie zatrzymamy – stwierdziła.

Teraz dzieci rodzą dzieci. Teraz wiek inicjacji seksualnej obniżył się do 13. czy 14. roku życia. Ja się nie całowałam nawet wtedy! Trudno, że zmierzamy w taką stronę. Trudno, taki mamy świat, taki mamy klimat, tylko pytanie, co to dziecko ma w głowie. Na ile to jest jeszcze dziecko? A może oni się szybciej rozwijają niż my w ich wieku? - dopytuje.

Czytaj także
Przeczytaj więcej