18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żegnaj Instagramie!

Blanka Lipińska i Baron rozstali się! Koniec wielkiej miłości

06.10.2020  14:40
Blanka Lipińska rozstała się z Baronem
Blanka Lipińska rozstała się z Baronem Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Blanka Lipińska, pisarka znana z hitu "365 dni" rozstała się ze swoim ukochanym Baronem. Para przez miesiące obnosiła się ze swoim uczuciem w sieci. Najwyraźniej jednak w myśl zasady: "wszystko co dobre, szybko się kończy" - relacja została zamknięta.

Blanka Lipińska i Baron przez cały okres pandemii pokazywali w sieci swoją wielką miłość. Muzyk był jednak wcześniej znany z tego, że kobiety zmienia przynajmniej raz do roku. Nie inaczej stało się w przypadku pisarki "365 dni". Chociaż para emanowała wielkimi emocjami i wdzięcznością, że stanęli na swojej drodze - teraz jest to już sprawa nieaktualna.

Jeszcze niedawno, ledwie tydzień temu, Blanka wyznawała Baronowi miłość z okazji Dnia Chłopaka w wyjątkowo wzruszającym poście. Wtedy zapewne myślała, że nic ich nie rozdzieli.

Blanka Lipińska i Baron się rozstali

Romantyzm romantyzmem, a życie życiem i jesteśmy teraz tydzień po tych wielkich słowach, a miłości w życiu Blanki i Barona już nie ma. Pisarka zdecydowała się nawet na wydanie specjalnego oświadczenia z tej okazji. Widać, że wyzwolona seksualnie celebrytka ma złamane z rozpaczy serce. Nie wiadomo, kiedy się z tą sytuacją pogodzi.

Kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. (...) Liczę i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach

- napisała Blanka Lipińska.

Trudno jednak, by rozstanie pary, która tak mocno promowała swój związek w mediach i sieci, przeszło bez echa. To naturalna konsekwencja wcześniejszego postępowania - ludzie rozmawiać będą.

Współczujecie byłej parze?

Przeczytaj więcej
Komentarze