18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak daleko się posuną?

Lipińska bez majtek w łożku z Baronem. Pokazał instrument

Wojciech Kozicki
23.05.2020  12:39
Lipińska i Baron na Instagramie - jak daleko się posuną?
Lipińska i Baron na Instagramie - jak daleko się posuną? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Baron z Afromental już chyba zapomniał o związku z Julią Wieniawą. Teraz jego łoże grzeje pisarka-celebrytka Blanka Lipińska. Swój namiętny związek relacjonują na Instagramie i cała Polska może dzielić z nimi ich romantyczne chwile.

Czy Blanka Lipińska szuka w łóżku z Baronem inspiracji na kolejne powieści erotyczne? Wygląda na to, że nie próżnują. Oczywiście chwalą się tym wszystkim na Instagramie. A Baron, jak na muzyka przystało, dał nawet „niezły koncert” na swoim instrumencie. Zapewne nie raczyli się pobożnymi pieśniami. Czy aby na pewno sąsiedzi chcieli tego słuchać?

Ostatnio na InstaStories zamieściła filmiki prosto ze swojego łóżka, gdzie oczywiście towarzyszy jej Baron. Lipińska pochwaliła się, że jest bez bielizny, a do tego przed chwilą dali z Baronem niezły "koncert" – donosi plotek.pl

Blania i Baruś  - rozgogoleni, rozanieleni

Na tym jednak nie koniec atrakcji. Nowa relacja na Instagramie zapewni hejterom nadciśnienie! Pokazała nagranie z Baronem w łóżku. Ujawniła też, że spędzają właśnie pod kocem „dzień bez majtek”. Przy okazji zareklamowała nowy teledysk Afromental i prosiła Barusia, by częściej rozpieszczał ją swoimi popisami wokalnymi. Ukochany dostał nawet całusa, co pewnie doprowadziło jego fanki do wrzenia.

Poza tym, „Blania” na Instagramie pokazuje robienie popcornu, okruszki po szarlotce i reklamuje krem „na zwisy”. Samo życie...

Lipińska, Baron i jego instrument
Lipińska, Baron i jego instrument Fot: Instagram/blanka_lipinska
Lipińska i Baron chwalą się dniem bez majtek
Lipińska i Baron chwalą się dniem bez majtek Fot: Instagram

logo Tu się dzieje