18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

bogini?

Rozgogolona Blanka Lipińska wynurza się z morskiej piany niczym Wenus

13.01.2022  12:42
Blanka Lipińska pozuje topless
Blanka Lipińska pozuje topless Fot: Mateusz Jagielski/East News

Czy to Bogini? A może syrena? W fal wynurzyła się Blanka Lipińska bez stanika. I oczywiście pochwaliła tym na Instagramie. Oj gorąco w tym Meksyku!

Blanka Lipińska korzysta z uroków pięknej, polskiej zimy... Tak, to żart, oczywiście zwiała czym prędzej z kraju i udała się na wakacje do gorącego, słonecznego Tulum. W Meksyku nie szczędzi sobie przyjemności, popija drinki, tapla się w ciepłej wodzie i chętnie zrzuca przy tym ubranie.

Autorka kultowej, acz raczej niezbyt wybitnej książki "365 dni", chętnie dzieli się przy tym swym szczęściem z fanami. Momentami chyba się trochę na tych rajskich wakacjach nudzi, bo publikuje na Instagramie masę relacji i co raz wrzuca na niego kolejne fotki. Ostatnia może sprawić, że niejednemu mężczyźnie i niejednej pani serducho zabije mocniej.

Blanka Lipińska jak Wenus

Oto Blanka Lipińska toples wynurza się z morskiej fali niczym bogini i pręży do słońca. Przyodziana jest jedynie w dół bikini, stanik gdzieś zgubiła, może rozpłynął się gdzieś w pianie. Nie ważne, ona czerpie radość ze słonej wody i oznajmia: To co jest magicznego w Tulum to wszechogarniające poczucie wdzięczności. Niby pisarka, ale o przecinkach jakoś nie pamiętała, a my nie będziemy ich za nią poprawiać.

Kolejny raz utwierdziłam się w przekonaniu, że miejsce tworzą ludzie

 - dodaje zakochana w Meksyku celebrytka. Zazdrościcie jej tych wakacji?