18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dostała "ofertę"

Blanka Lipińska rozważa UPRAWIANIE SEKSU ZA PIENIĄDZE?

12.01.2022  11:01
lanka Lipińska dostała propozycję zostania "seks przyjaciółką" za pieniądze
lanka Lipińska dostała propozycję zostania "seks przyjaciółką" za pieniądze Fot: Blanka Lipińska/Instagram/Printscreen

Autorka poczytnych książek erotycznych Blanka Lipińska dostała propozycję uprawiania seksu za pieniądze. Co na to celebrytka? Mówi napalonemu absztyfikantowi o... rosnących cenach za podobne usługi.

Blanka Lipińska zasłynęła w Polsce stworzeniem erotycznego "dzieła" niskich lotów. Kobieta zabawiła się w pisarkę i wyskrobała kilka części dość słabej, ale rozpalającej wyobraźnię powieści o losach porwanej przez mafioso Polki, ich szaleńczym seksie i dość niespodziewanej miłości. Książkę szybko zekranizowano, a film uznany za sfabularyzowane porno, został okrzyknięty najgorszą produkcją świata.

Autorka "365 dni" się jednak nie zraża i każdą krytykę nazywa zazdrością, sama zaś stara się nadal brylować i pokazuje, jak dobrze jej w celebryckim, bogatym światku. Lubi też szokować i właśnie dała temu po raz kolejny wyraz. Właśnie zdarzyło jej się rozprawiać o... uprawianiu seksu za pieniądze.

Blanka lipińska i seks za pieniądze. "Pamiętaj o inflacji"

Blanka Lipińska znalazła w wiadomościach na Instagramie dość niemoralną propozycję "pracy". Ktoś złożył jej ofertę nie do odrzucenia... by uprawiała z nim seks, a on jej za to sowicie zapłaci. Mężczyzna przedstawił się jako bogaty przedsiębiorca i zaproponował, by Blanka została jego "cichą seks przyjaciółką". Celebrytka chyba jednak nie zamierza utrzymywać takich rzeczy w tajemnicy, bo wiadomość od napalonego absztyfikanta pokazała publicznie.

Cześć, nie lubię tracić czasu na zbędne wstępy i owijanie w bawełnę, więc napiszę wprost: jestem bogatym przedsiębiorcą działającym w branży transportowej. Szukam atrakcyjnej, młodej i dyskretnej przyjaciółki do miłego spędzania czasu raz- dwa razy w miesiącu. Na stałe mieszkam w Szwecji, ale co dwa tygodnie przylatuję regularnie służbowo do Polski, do Warszawy. Mam tu własne mieszkanie. Gdybyś była zainteresowana moją propozycją, mogę zaoferować ci 5000 za 2-3 godzinne spotkanie. Możliwy stały układ. W razie czego, daj znać

- czytamy w stories celebrytki.

Co na to kobieta? grzecznie odpowiedziała na propozycję i oznajmiła: pamiętaj o inflacji. Zdaje się jednak, że z seksu nici, bo swą wiadomość zakończyła dosadnym  "co ludzie mają w głowach". - Drogi Marcinie, zważywszy na piękne okoliczności przyrody, w których przebywam, pozwolę sobie wyjątkowo odmówić. Ale kto wie... przypominaj się i pamiętaj o inflacji.. #coludziemająwgłowach - czytamy.

Teraz okazuje się, że ten sam mężczyzna celował też w inne polskie celebrytki. Wcześniej podobną wiadomość wysłał Justynie Gradek, tyle tylko, że jej za spotkanie oferować miał dwa razy większą stawkę.

Blanka Lipińska dostała ofertę seksu za pieniądze
Blanka Lipińska dostała ofertę seksu za pieniądze, fot. Blanka Lipińska/Instagram