18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutne wieści

Nie żyje znany aktor komediowy. Miał 65 lat

10.01.2022  10:13
Bob Saget miał 65 lat
Bob Saget miał 65 lat Fot: VisionalMedia/Shutterstock

Nie żyje amerykański aktor komediowy, gwiazdor serialu "Pełna chata". Bob Saget został znaleziony martwy w hotelu na Florydzie. Przyczyna śmierci 65-latka nie jest znana.

Bob Saget nie żyje. Amerykański komik i aktor komediowy zdobył popularność dzięki roli w serialu "Pełna chata". Nieprzytomnego 65-latka znaleziono w jednym z pokojów hotelowych na Florydzie. Służby podjęły próbę reanimacji mężczyzny, lecz zakończyła się ona niepowodzeniem.

Jesteśmy zdruzgotani, przekazując informację, że nasz ukochany Bob dzisiaj odszedł. Był dla nas całym światem, chcemy Wam przekazać, że kochał swoich fanów, występować na żywo i śmiechem dawać ludziom odrobinę wytchnienia - oświadczyła rodzina Sageta.

Przyczyna śmierci aktora nie jest znana. Według informacji "The Hollywood Reporter" w jego pokoju nie znaleziono śladów napaści lub substancji odurzających. Sprawę wyjaśnia policja.

Bob Saget nie żyje

Jak informuje Reuters, Saget jeszcze kilka godzin przed śmiercią informował o swojej trasie estradowej, która właśnie się zaczęła. W ostatnim wpisie na Instagramie dziękował za pozytywną atmosferę i świetną publiczność, która przychodziła na jego występy.

Wracam do komedii, jakbym znowu miał 26 lat. Myślę, że znalazłem swój nowy głos i kocham każdy jego moment - pisał.

Bob Saget zadebiutował na scenie w wieku 17 lat. Przez lata swojej kariery występował między innymi w klubie Comedy Store. Według "The Hollywood Reporter" stał się on jednym z najważniejszych, amerykańskich stand-uperów.