18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niepokojące wieści

Gwiazdor "Rancza" w szpitalu. Walczy o powrót do zdrowia

Bartłomiej Ciepielewski
27.06.2022  10:18
Gwiazdor "Rancza" walczy o powrót do zdrowia
Gwiazdor "Rancza" walczy o powrót do zdrowia Fot: VIPHOTO/East News

Bogdan Kalus mocno zaniepokoił swoich fanów informacją, że przebywa w szpitalu i musi rozpocząć leczenie. Do Internetu trafiło zdjęcie aktora, na którym widać go z kroplówką oraz założoną maską tlenową. Wcześniej 57-latek informował, że przeszedł zawał.

Bogdan Kalus mimo dużej popularności, którą zdobył w serialach takich jak "Ranczo" czy "M jak miłość" nie przepada za rozgłosem medialnym. Aktor swoją aktywność w mediach ogranicza do Instagrama, gdzie regularnie dodaje zdjęcia i dzieli się informacjami o życiu prywatnym i zawodowym.

Bogdan Kalus w szpitalu

Najnowsze zdjęcie, opublikowane przez Bogdana Kalusa w mediach społecznościowych, mocno zaniepokoiło fanów. Widać na nim, że aktor ma podpiętą kroplówkę, a dodatkowo siedzi w masce tlenowej.

Leczenie w klinice MML. Dzień drugi - napisał krótko.

Internauci nie kryją zaniepokojenia oraz starają się pocieszyć gwiazdora "Rancza" i podnieść go na duchu. Jakiś czas temu Kalus wyznał, że przeszedł zawał.

57-latek w odpowiedzi na setki komentarzy dodał, że wkrótce prawdopodobnie będzie mógł rozpocząć wakacje. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Bogdan Kalus występował w produkcjach takich jak "Święta wojna", "M jak miłość" czy "Ranczo". To właśnie postać mieszkańca Wilkowyj, Tadeusza Hadziuka zapewniła mu wielką popularność i sympatię widzów.