18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chłopaki nie płaczą!

Łazuka ma problemy ze zdrowiem. Aktor "ma złą wiadomość..."

Wojciech Kozicki
02.09.2020  11:56
Bohdan Łazuka kontra zdrowie. Aktor się nie poddaje
Bohdan Łazuka kontra zdrowie. Aktor się nie poddaje Fot: TRICOLORS/East News/kkatny

Bohdan Łazuka to żywa historia polskiego kina. Uświetnił swoim talentem najlepsze polskie komedie, zagrał niezapomniane role, a jego kultowe cytaty i teksty Polacy powtarzają od lat. Czy zbliża się koniec legendy? Stan zdrowia legendy się pogarsza, ale...

Bohdan Łazuka zagrał wspaniałe role i śpiewał świetne piosenki, ale jak sam przyznaje, „jest coraz trudniej na ziemskim padole”. Stan zdrowia aktora się pogorszył i ma wiele dolegliwości zdrowotnych.

Bohdan Łazuka i stan zdrowia

Łazuka w rozmowie z „Faktem” ujawnił, że nie tryska już energią, co spowodowały zabiegi, które przeszedł w 2018 roku. Konieczna była operacja biodra i co gorsza, ma problemy z sercem, które „nie wyrabia”.

Człowiek się sypie. Jestem pokiereszowany, jak przystało na pana w moim wieku. podupadłem na zdrowiu po różnych przygodach w szpitalu i są dni, w których coraz trudniej chodzi mi się po tym ziemskim padole. Niestety taka jest kolej rzeczy. Trudno, żebym miał kondycję 40-latka – wyjawił Łazuka „Faktowi”.

Legendarny polski aktor podkreśla jednak, że nie traci optymizmu. Stara się jak najczęściej żartować i spotykać się z przyjaciółmi. Nie ukrywa również, że myśli o nowych projektach zawodowych.

Jak przypomina „Fakt”, Bohdan Łazuka w 2018 roku pośliznął się po wyjściu spod prysznica. Pojawiły się wówczas bolesne problemy z biodrem. Jak jednak zapowiada, operacje się udały, więc „będzie śmigał jak nówka sztuka”.

Mam złą wiadomość dla moich wrogów. Ku waszej rozpaczy i na złość wam będę żył! - zapowiada Łazuka. (Fakt)

 

Przeczytaj więcej
Komentarze