18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

biedny

Smutek Bohdana Łazuki. Piosenkarz został sam

18.07.2022  16:46
Bohdan Łazuka nie może połączyć się z rodziną
Bohdan Łazuka nie może połączyć się z rodziną Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Bohdan Łazuka nie narzeka na swój los, w sercu skrywa jednak smutek. Co stoi mu na drodze do szczęścia? To wiek i tysiące kilometrów!

Bohdan Łazuka to artysta wybitny, zasłużony dla polskiej kultury wokalista, którego piosenki zna lub choćby słyszał każdy Polak. To do niego należą takie wspaniałe utwory sprzed lat jak "Bo to się właśnie tak zaczyna", "Umówiłem się z nią na dziewiątą" czy "Odrobinę szczęścia w miłości".

Artysta ma już 84 lata, cieszy się całkiem dobrym zdrowiem i nie narzeka szczególnie na życie. Przyznaje, że dobrze radzi sobie mimo drożyzny i szalejącej inflacji, ma też jednak osobiste smutki. Co stoi mu na drodze ku pełni szczęścia?

Bohdan Łazuka tęskni

To rozłąka z najbliższą rodziną i bliskimi. Żona, dzieci i wnuki Bohdana Łazuki mieszkają na drugim końcu świata, a on nie może do nich dołączyć. - W domu jestem sam, ponieważ cała rodzina mieszka na Florydzie - żona, córka, wnuk. Bardzo za nimi tęsknię, mam nadzieję, że oni za mną też - mówi senior i wyznaje ze smutkiem, że nie ma już tak dobrej kondycji, by udać się w podróż do USA.

Nie myślę o przeprowadzce na Florydę, ponieważ nie dam rady lecieć samolotem, a właściwie wejść do samolotu

- wyznaje w rozmowie z "Super Expressem" Bohdan Łazuka.

Wspomnieliśmy już, że pan Bohdan mimo rozłąki nie narzeka na swój los, niestraszna mu też ogarniająca Polskę drożyzna. Okazuje się, że to człowiek niezwykle rozsądny, taki, który wie, jak obchodzić się z pieniędzmi. Wielka sława i mnóstwo ponadczasowych hitów pozwoliły mu zarobić nie tylko na byt doczesny, ale też na spokojną starość. Dziś z dawnej przezorności korzysta.

Udało mi się w życiu trochę zarobić, udało mu się w życiu zawodowym, dzięki czemu mogę teraz żyć spokojnie, odpocząć, czerpać ze zdobytych zasobów. Radzę sobie w aktualnej sytuacji związanej z inflacją

- mówi Bohdan łazuka. I zdradza, że jako emeryt radzi sobie finansowo na tyle dobrze, że od czasu do czasu wysyła nawet rodzinie pieniądze!