18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawniła koszt zabiegu

Bohosiewicz powiększyła piersi. Ten biust w głowie się nie mieści!

09.05.2022  11:50
Maja Bohosiewicz przeszła metamorfozę. Pochwaliła się na Instagramie powiększonym biustem
Maja Bohosiewicz przeszła metamorfozę. Pochwaliła się na Instagramie powiększonym biustem Fot: Piotr Matusewicz/East News, Instagram

A jednak to prawda, stało się, nadeszła wielka zmiana w branży rozrywkowej! Maja Bohosiewicz potwierdziła, że powiększyła sobie biust. Przy okazji ujawniła ile kosztuje powiększenie piersi. Jak oceniacie metamorfozę polskiej celebrytki?

Maja Bohosiewicz od zawsze podkreśla jak ważne są dla niej wizerunek i wygląd. Kosmetyki, treningi, medycyna estetyczna… to jednak za mało? Polska celebrytka mieszkająca w Dubaju już wcześniej przyznała się, że czasem powiększa sobie usta. Teraz zdecydowała się na bardziej radykalną zmianę i powiększyła sobie piersi.

Bohosiewicz i powiększenie piersi. Ile kosztuje zabieg?

31-letnia Bohosiewicz na Instagramie opublikowała bardzo seksowne i roznegliżowane zdjęcie, na którym wyeksponowała swój imponujący biust filuternie wychylający się spod rozpiętej różowej koszuli. Siostra Sonii Bohosiewicz została skomplementowana przez takie tuzy polskiej branży rozrywkowej jak m.in. Agata Rubik i Patricia Kazadi.

O ja p*dl. Brakuje mi do szczęścia takich cycków, jak Twoje. Choć obawiam się, że gdybym takie miała, chciałabym je wszędzie pokazywać. Sory za patusiarski komentarz, ale, no, wow  - skomentowała zdjęcie instagramerka Ch*jowa Pani Domu.

Maja Bohosiewicz odpisała fance. Stwierdziła, że również może mieć takie piękne i duże piersi. Ujawniła, że koszt powiększenia biustu wyniósł ją 20 tysięcy. Nie podała w jakiej walucie, ale przypuszczamy, że chodzi o złotówki. Patrząc jednak na Maję Bohosiewicz, nie mamy wątpliwości, że wygląda jak MILION DOLARÓW!

Kim jest Maja Bohosiewicz?

A jeśli zastanawiacie się kim jest Maja Bohosiewicz, to przypominamy, że w 2013 pojawiła się na okładce polskiej edycji magazynu Playboy. W 2014 była uczestniczką drugiej edycji programu rozrywkowego Twoja twarz brzmi znajomo, w którym zajęła ostatnie miejsce. Grała też w serialu TVP "Za marzenia".

logo Tu się dzieje