18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tego ciosu bałby się nawet Najman

Zabójczy nokaut w boksie kobiet. "Stan krytyczny"

Wojciech Kozicki
01.09.2021  16:51
Brutalny nokaut. 18-letnia pięściarka w śpiączce walczy o życie
Brutalny nokaut. 18-letnia pięściarka w śpiączce walczy o życie Fot: Twitter/ The13thRound Boxing Boxeo Boxen Boxe Boks TTR, BARBARA KIRCHHOF/East News

Boks kobiet i tragiczny koniec walki. Pięściarka Marie-Pier Houle zafundowała swojej rywalce morderczy nokaut. Meksykanka Jeanette Zacarias Zapata walczy o życie i jest w stanie krytycznym.

Brutalna walka kobiet na ringu. W Montrealu w sobotnią noc pięściarka zmasakrowała Meksykankę Jeanette Zacarias. Pod konie czwartej rundy wyprowadziła serię mocarnych ciosów rodem z Mortal Kombat, a na koniec zaserwowała rywalce makabryczny nokaut. Najpierw 18-latka była nieco zamroczona, a później upadła. Rozpoczęła się walka o życie.

Zobacz także

Boks kobiet, straszny nokaut. Zacarias walczy o życie

18-letnia zawodniczka po interwencji medyków została zniesiona z ringu na noszach i trafiła do szpitala. Obecnie znajduje się w śpiączce. Jej stan określany jest jako stabilny, ale krytyczny.

Podano jej środki uspokajające, by jej ciało i mózg mogły odpocząć. Początkowo lekarze nie dawali jej większych szans, ale później stwierdzili, że jej sytuacja się znacznie poprawiła – oświadczył organizator imprezy, Yvon Michel. (Daily Star)

31-letnia Marie-Pier Houle nie cieszy się zbytnio ze zwycięstwa.  Przyznała, że chciała znokautować rywalkę, ale nie miała zamiaru jej aż tak bardzo zmasakrować. Twierdzi, że trzyma kciuki, by jak najszybciej wróciła do zdrowia.

Boks kobiet i brutalny nokaut [WIDEO]

logo Tu się dzieje