18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dlaczego to ukrywali?

Brat Krzysztofa Krawczyka nie wiedział o jego śmierci

09.05.2021  15:56
Brat Krzysztofa Krawczyka nie żyje
Brat Krzysztofa Krawczyka nie żyje Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Brat Krzysztofa Krawczyka zmarł niedługo po swoim bliskim. Jak się okazuje, w ostatnim czasie najbliższa rodzina chroniła go przed trudną prawdą. Z tego świata odszedł więc, nie wiedząc, że dołącza już do krewnego.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła wszystkimi jego fanami. Większości osób w głowie nie mieścił się fakt, że piosenkarz już odszedł z tego świata. Niestety, swoją walkę przegrał w momencie, kiedy wydawało się, że już wygrał z koronawirusem.

Niedługo później, w ślad za nim podążył jego rodzony brat. Śmierć Andrzeja Krawczyka była kolejnym ciosem dla zrozpaczonej rodziny piosenkarza. Artysta malarz w ostatnim czasie walczył z ciężką chorobą, a rodzina zdecydowała się mu nawet nie mówić prawdy o śmierci Krzysztofa.

Brat Krzysztofa Krawczyka nie wiedział o jego śmierci

Andrzej, umierając, nie miał świadomości, że dołącza do starszego brata. Niestety, braci łączy również przyczyna śmierci - obaj panowie byli zakażeni koronawirusem i to właśnie zakażenie przyczyniło się do ich zgonu. Stan zdrowia Andrzeja Krawczyka od początku choroby był bardzo poważny.

W tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze!

– dzieliła się bolesnymi wydarzeniami Ewa Krawczyk tuż po śmierci męża.

Jeszcze tydzień temu stan zdrowia pana Andrzeja zaczął się poprawiać i wszystkim wydawało się, że mężczyzna z tego wyjdzie. Niestety, ostatecznie okazało się, że poprawa była chwilowa i zwiastowała najgorsze. 

Serdecznie współczujemy rodzinie tych licznych w ostatnim czasie tragedii. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej