18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczna sytuacja

Brat Magdy Gessler prosi ludzi o pieniądze

10.05.2022  12:11
Brat Magdy Gessler prosi o pieniądze
Brat Magdy Gessler prosi o pieniądze Fot: WITOLD ROZBICKI/REPORTER

Brat Magdy Gessler, Piotr Ikonowicz prosi ludzi o pieniądze. Wszystko spowodowane jest naprawdę bardzo dramatyczną sytuacją. Mężczyzna apeluje o wpłaty.

Magda Gessler jest zdecydowanie jedną z najbardziej zamożnych restauratorek w Polsce. W tym samym czasie jej brat zmaga się z problemami finansowymi związanymi z zabójczą inflacją, którą atakuje Polaków z zabójczą skutecznością.

Piotr Ikonowicz jest obrońcą praw lokatorskich. Niestety, żeby skutecznie pomagać ludziom, często musi gdzieś dojechać, a aktualnie ceny paliw sprawiają, że ledwo wiąże koniec z końcem.

Brat Magdy Gessler prosi o pieniądze

Aktualnie Piotr Ikonowicz zmaga się z zalewem eksmisji Polaków. Wszystko przez odwieszenie zakazu eksmisji lokatorskich wprowadzonego podczas pandemii COVID-19. Skala problemu jest olbrzymia. Jak podaje „DGP”, tylko w samej gminie Olsztyn na wykonanie czeka 807 wyroków eksmisji z lokali komunalnych.

W związku z odblokowaniem eksmisji i licytacji jesteśmy dosłownie zarzuceni sprawami. Benzyna drożeje, a my musimy coraz więcej jeździć! Apeluję o wpłaty

– alarmuje brat Magdy Gessler.

„Apeluję więc o wpłaty. Razem udźwigniemy większy ciężar!” – prosi Ikonowicz na Facebooku, podając numer konta, na które można dokonać wpłat. Myślicie, że faktycznie ludzie dobrej woli się znajdą?

Czytaj także