18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pokazała wszystko!

Britney Spears NAGO. Kolejne prowokujące zdjęcia

06.10.2022  15:40
Britney pokazała wszystko!
Britney pokazała wszystko! Fot: B4859 / Avalon/Photoshot/East News, Jordan Strauss/Invision/AP/East News, Instagram Britney Spears

Britney Spears znowu to zrobiła – wrzuciła na swoje media społecznościowe pikantne fotki. Tym razem paraduje nago po publicznej plaży. Zawsze piękna i młoda gwiazda ma na sobie tylko figlarny kapelutek.

Zapewne wszyscy pamiętamy wielką Britney z czasów jej świetności. Zaczynała już jako mała dziewczynka, a później, jeszcze jako nastolatka, podbijała światowe listy przebojów swoimi wspaniałymi hitami. Ale wkrótce coś się zmieniło – po rozwodzie z Kevinem Federlinem pojawił się u niej kryzys, za który zapłaciła zdrowiem psychicznym. Wtedy zaczęły się używki i szalone imprezy – Britney zaczęła trafiać na nagłówki za sprawą nie swojej muzyki, lecz kolejnych dziwacznych wybryków.

W końcu gwiazdę pop ubezwłasnowolniła jej rodzina. Kontrolę nad jej życiem i finansami przejął ojciec. Trwało to aż 13 lat, mimo że Spears w końcu ochłonęła i wróciła do dawnej siebie. Po wielkiej akcji fanów, świat zainteresował się jej sytuacją i niedawno uwolniła się od paraliżującej opieki po kilkunastu rozprawach w sądzie.

Życie jak w Madrycie

Teraz Britney żyje na własną rękę i sama decyduje o sobie. Kilka miesięcy temu wzięła ślub z trenerem personalnym Samem Asgharim i zdaje się szczęśliwa, jak nigdy.

Jednakże jej fani mają teraz nowy powód do niepokoju. Britney Spears wrzuca do mediów społecznościowych zaskakująco dużo nagich zdjęć! Czy to próba symbolicznego wyrażenia swojej nieposkromionej wolności? A może krzyk o pomoc? Albo po prostu… czerpanie z życia garściami i swobodna zabawa, która niestety trochę przekracza granice dobrego smaku.

Britney Spears nago. Pikantne zdjęcia gwiazdy pop

Teraz na jej Instagramie pojawiły się nowe nagie zdjęcia Britney Spears. Pozuje na nich w samym kapeluszu, rozłożona na plaży, niczym frywolna, rozgrzana nimfa. Czy to plaża dla nudystów? Ciężko stwierdzić, ale wiadomo, że Britney otoczona jest osobami ubranymi od stóp do głów. Ktoś jednak, niewzruszony, te fotki cykał, więc może nie ma się co martwić o mandacik dla zawsze młodej gwiazdy. Nagie zdjęcia Britney Spears znajdziecie poniżej.

Czytaj także