18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy to bezpieczne?

Britney Spears chwali się seksem w ciąży. "Najlepszy!"

15.04.2022  14:16
Britney Spears chwali seks w ciąży. Osobisty wpis na Instagramie
Britney Spears chwali seks w ciąży. Osobisty wpis na Instagramie Fot: VALERIE MACON/AFP/East News

Britney Spears zrobiła test ciążowy i zaśpiewała „Baby one more time”! Tak, jest w ciąży! Nie ma zamiaru jednak rezygnować z łóżkowych rozkoszy i nadal ten teges śmeges tiru riru. Co więcej, poleca seks w ciąży i mówi o niezwykłych doznaniach.

Britney Spears znowu jest w ciąży, co potwierdził właściciel zwycięskich plemników Sam Asghari. Ciążowy brzuch jest coraz bardziej widoczny, a pieśniarka promienieje. W środę opublikowała też kolejny zaskakujący wpis na Instagramie. Ujawniła fanom, że wciąż uprawia seks w ciąży i ma najlepsze doznania erotyczne w życiu.

Britney Spears uprawia seks w ciąży. Wyznanie na Instagramie

Britney Spears będąc w stanie błogosławionym cieszy się "małymi rzeczami, za którymi szczerze tęskniła przez ostatnie czternaście lat". Zapewnia fanów, że nie wpadnie w panikę i zachowa spokój w najbliższych miesiącach. Nie zamierza też się objadać, a zamiast zachcianek i kaprysów poświęci czas na filmy, rozmowy, książki, makijaż i „najlepszy seks w życiu”. Podkreśla, że „kontakty seksualne w czasie ciąży są wspaniałe”

Bóg jeden wie, że nie jestem święta, ale media zniszczyły mnie, gdy po raz pierwszy zostałam matką. Mój pierwszy album wyszedł, gdy miałam szesnaście lat, a zaszłam w ciążę w wieku dwudziestu czterech. Myślałam o tym zeszłej nocy. Wychowywałam dwójkę dzieci, kiedy pod moim domem czekało siedemnaście samochodów. Nie wiedziałam, jak grać w tę grę. Nie wiedziałam nawet, jak się ubrać czy poprawić włosy. Byłam zielona i nie byłam też najbystrzejsza.Media były wobec mnie ekstremalnie nieuprzejme. Więc tego ranka obudziłam się, mówiąc do siebie: "Czy w czasie ciąży potrzebuję podcastu zamiast po prostu terapii?" I mówię serio!!!  - wyznała Britney Spears na Instagramie.

Czy seks w ciąży jest bezpieczny?

Czy powinno się uprawiać seks w ciąży? Portal Medonet uspokaja, że zbliżenia podczas ciąży w większości przypadków są bezpieczne dla mamy i dziecka, ponieważ „dziecko w łonie matki jest chronione zarówno przez płyn owodniowy jak i przez silne mięśnie samej macicy”. Należy jednak unikać seksu dopochwowego bezpośrednio po seksie analnym, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się bakterii wywołujących infekcje z odbytnicy do pochwy. Warto również w drugim trymestrze decydować się na pozycje seksualne, które nie wywierają bezpośredniego nacisku na plecy.

Typowym zmartwieniem związanym z seksem w trzecim trymestrze ciąży jest ryzyko wywołania porodu przedwczesnego. Jednak badania wykazały mieszane wyniki i nie potwierdzają żadnego związku między wczesnym porodem a seksem. Skurcze Braxtona Hicksa, czyli skurcze ćwiczeniowe, są bardzo częste w trzecim trymestrze ciąży. Chociaż mogą one tymczasowo wzrosnąć po aktywności seksualnej, nie są powodem do niepokoju – uspokaja Medonet.pl.

Czytaj także