18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy w ciąży jej wypada?

Britney Spears NAGO! Czule ściska swoją psinkę

06.05.2022  20:21
Britney Spears nago. Britney Spears nago w ciąży! Oops...  I did it toxic one more time?
Britney Spears nago. Britney Spears nago w ciąży! Oops... I did it toxic one more time? Fot: Dooley Productions/Shutterstock

Kumulacja! Britney Spears nago i w ciąży! Królowa muzyki pop na Instagramie zaprezentowała nagie ciało, zasłaniając piersi jedynie filuternym psem. Fani są podzieleni. Nie brakuje zachwyconych osób, ale niektórzy martwią się o jej stan psychiczny.

Britney Spears nago na Instagramie? Tak, nie szczypcie się, nie śnicie – marzenie wielu z was właśnie się spełniło. Ex-gwiazda niedawno uwolniła się spod kurateli ojca, który rzekomo troszczył się o jej zdrowie psychiczne, a teraz w pełni cieszy się wolnością. Zaszła w ciążę, opowiada otwarcie o swoim seksie, a teraz zaprezentowała się światu bez ubrania. Niestety, mamy złe wieści dla fanów całkowitego negliżu, którzy od lat śledzą teledyski i koncerty Britney Spears, mając nadzieję, że „coś” wyskoczy…

Britney Spears nago w ciąży. Oops...  I did it toxic one more time?

Goła ciężarna Britney Spears nie zdecydowała się jednak pójść na całość. Najbardziej intymne części swojego ciała zakryła kudłatym szczeniakiem. Chociaż gwiazda jest uśmiechnięta, wydaje się wręcz promienieć szczęściem, to fani są zaniepokojeni. Niektórzy piszą wprost, że ich idolka wyraźnie potrzebuje pomocy. Niektórzy nie kryją też zażenowania.

Gwiazda jest w trzeciej ciąży i nie ukrywa, że bardzo się z tego powodu cieszy. Z poprzedniego związku z Kevinem Federlinem ma dwóch synów: Seana Prestona oraz Jaydena Jamesa. Fani spekulują, że tym razem Britney urodzi dziewczynkę, której nada imię Rose. Informację tę mieli wywnioskować na podstawie tajemniczych wpisów Spears. Sama piosenkarka i jej partner nie potwierdzili jednak tych doniesień – pisze Wirtualna Polska.

Czy rzeczywiście Britney Spears przedawkowała wolność? A może to po prostu szczęście?

Britney Spears nago w ciąży – ZDJĘCIE +18

logo Tu się dzieje