18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W ciąży nikt za nią nie nadąży

Britney Spears znowu NAGO! Jej piersi wołają o pomoc?

10.05.2022  10:56
Britney Spears naked! - krzyknęli zmartwieni fani. Gwiazda piersiami przegina pałę?
Britney Spears naked! - krzyknęli zmartwieni fani. Gwiazda piersiami przegina pałę? Fot: shutterstock/DFree, Instagram

Britney Spears naked! – zakrzyknął znów świat. Gwiazda pop po raz kolejny zaprezentowała się nago w ciąży. Fani martwią się czy wszystko dobrze z jej zdrowiem psychicznym i sugerują, by skorzystała z pomocy. A może po prostu nagość oznacza szczęście?

Ooops, I did it again – śmiało może powiedzieć Britney Spears. W odstępach zaledwie kilku godzin celebrytka opublikowała w sieci trzy serie kompletnie nagich zdjęć. Przebrzmiała gwiazda pop notorycznie prezentuje się nago na Instagramie, wzbudzając coraz większy niepokój swoich fanów.

Britney Spears nago. Te zdjęcia to gruba przesada?

Oczywiście Britney Spears nie poszła na całość, bo Instagram uznałby jej zdjęcia za toxic. Zasłoniła więc strefy erogenne fikuśnymi emotkami. Było już seksowne zdjęcie spod prysznica, było zasłanianie piersi psinką, a teraz księżniczka muzyki pop nie pozostawiła zbyt wiele wyobraźni.

Fani martwią się o swoją idolkę i niepokoją się czemu publikuje aż tak wiele nagich zdjęć. Czy jej agent tego nie kontroluje? Czy dostała fiksum dyrdum? Podejrzewają, że być może jest przez kogoś zmuszana do rozbierania się przed kamerą i apelują, by ktoś jak najszybciej interweniował zanim dojdzie do tragedii.

Przypominamy, że Britney Spears jest w ciąży. Czy w takim stanie wypada tak intensywnie epatować nagością?

Zrzut fotek z mojej ostatniej wizyty w Meksyku, zanim jeszcze był we mnie dzidziuś. Dlaczego do jasnej ciasnej wyglądam 10 lat młodziej, gdy jestem na wakacjach???– podpisała najnowsze zdjęcie Britney Spears.

Britney Spears znowu nago. Czy jej piersi to już przegięcie pały?
Britney Spears znowu nago. Czy jej piersi to już przegięcie pały? Fot: Instagram